پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 22323 31 شهریور 1395 ساعت [ 11:59 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

مونتلا: چوب جادویی ندارم

با وجود پیروزی ۲ بر صفر روسونری برابر لاتزیو در هفته پنجم سری A، سرمربی روسونری همچنان در عملکرد تیمش نقاط ضعفی می‌بیند. سایت تیفوسی به گزارش خبرگزاری تسنیم، تیم فوتبال میلان شب گذشته (سه‌شنبه) در هفته پنجم سری A موفق شد میهمانش لاتزیو را با نتیجه 2 بر صفر شکست دهد تا 9 امتیازی […]

با وجود پیروزی ۲ بر صفر روسونری برابر لاتزیو در هفته پنجم سری A، سرمربی روسونری همچنان در عملکرد تیمش نقاط ضعفی می‌بیند.

سایت تیفوسی به گزارش خبرگزاری تسنیم، تیم فوتبال میلان شب گذشته (سه‌شنبه) در هفته پنجم سری A موفق شد میهمانش لاتزیو را با نتیجه 2 بر صفر شکست دهد تا 9 امتیازی شود و موقتاً به رده سوم جدول صعود کند.

با وجود این پیروزی وینچنزو مونتلا، سرمربی روسونری گفت که هنوز به طور کامل از عملکرد شاگردانش راضی نیست.

میلان با گلزنی کارلوس باکا – کسی که از اشتباه بزرگ مدافعان حریف برای باز کردن دروازه لاتزیو استفاده کرد – و گلزنی امبایه نیانگ از روی نقطه پنالتی موفق شد میهمانش را شکست دهد اما این پیروزی آنطور که باید و شاید برای مونتلا شیرین نبود.

او در پایان بازی به شبکه مدیاست پرمیوم گفت: باکا دارد کارهای فوق‌العاده‌ای انجام می‌دهد اما این تیم است که او را در موقعیتی قرار می‌دهد این کارها را انجام دهد. من خوشحال می‌شوم زمانی که باکا عملکردی آنچه در این بازی داشت، ارائه کند. علاوه بر این از انگیزه‌ای که تیم برای کسب پیروزی در این بازی نشان داد راضی‌ام. همه بازیکنان در این پیروزی سهیم هستند، حتی آنهایی که فرصت رفتن به میدان را به دست نیاوردند.

مونتلا ادامه داد: روبه‌روی لاتزیو بازی کردن، کار سختی است چون تیمی بسیار فیزیکی است. ما بازی را در نیمه اول کنترل کردیم و در نیمه دوم هم خیلی زودتر از اینها می‌توانستیم کار حریف را یکسره کنیم.

سرمربی پیشین فیورنتینا سپس اشاره به نتایج تیمش در بازی‌های قبلی داشت و عنوان کرد: من هنوز حسرت باخت‌مان برابر اودینزه را می‌خورم چون حق‌مان در آن بازی حداقل یک تساوی بود. الان از وضعیتی که تیمم در جدول دارد راضی‌ام اما متأسفانه سایر تیم‌ها یک بازی کمتر دارند.

مونتلا تأکید کرد: چوب جادویی ندارم که یک شبه همه چیز را تغییر دهم. این تیم هنوز باید خواسته‌های مرا درک کند و ما باید در کنار هم رشد کنیم. در این تیم هنوز آن آزادی ذهنی که برای ارائه یک فوتبال روان و زیبا لازم است را نمی‌بینم اما به تدریج آن را به دست می‌آوریم. بازیکنان باید ذهن‌شان را آزاد کنند و این دو پیروزی اخیر هم به ما کمک خواهد کرد که در هفته‌های آینده با فشار کمتری بازی کنیم به خصوص در سن‌سیرو.

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت