پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 22325 31 شهریور 1395 ساعت [ 12:04 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

نتایج یک هشتم نهایی جام جهانی فوتسال 2016 کلمبیا : صعود روسیه و پارگوئه و حذف میزبان

کلمبیا میزبان رقابت‌ها از دور مسابقات فوتسال جام جهانی ۲۰۱۶ حذف شد. سایت تیفوسی به گزارش خبرگزاری تسنیم، مرحله یک‌هشتم نهایی جام جهانی فوتسال، از ساعت 3:00 بامداد امروز (چهارشنبه) با دیدار تیم‌های روسیه و ویتنام آغاز شد که این مسابقه در پایان با پیروزی پرگل 7 بر صفر روسیه به اتمام رسید. این تیم […]

کلمبیا میزبان رقابت‌ها از دور مسابقات فوتسال جام جهانی ۲۰۱۶ حذف شد.

سایت تیفوسی به گزارش خبرگزاری تسنیم، مرحله یک‌هشتم نهایی جام جهانی فوتسال، از ساعت 3:00 بامداد امروز (چهارشنبه) با دیدار تیم‌های روسیه و ویتنام آغاز شد که این مسابقه در پایان با پیروزی پرگل 7 بر صفر روسیه به اتمام رسید. این تیم باید منتظر بازی فردا (پنجشنبه) بین دو تیم اسپانیا – قزاقستان بماند تا روز یکشنبه 4 مهرماه به مصاف برنده این مسابقه برود.

در دیگر بازی مهم این مرحله نیز که از ساعت 5:30 به وقت تهران آغاز شد، دو تیم کلمبیا میزبان این مسابقات و پاراگوئه به مصاف هم رفتند. در پایان زمان 40 دقیقه‌ قانونی مسابقه و نیز دو وقت 5 دقیقه‌ای اضافه، این دو نماینده آمریکای جنوبی نتوانستند دروازه یکدیگر را باز کنند و این مسابقه با نتیجه صفر – صفر به پایان رسید. در ضربات پنالتی، پاراگوئه موفق شد با نتیجه 2 – 3 تیم میزبان را شکست دهد و به جمع هشت تیم برتر بازی‌ها راه یابد. پاراگوئه در مرحله یک‌چهارم نهایی باید روز یکشنبه 4 مهرماه با برنده بازی حساس ایران – برزیل مصاف دهد.

نتایج بازی‌های بامداد امروز به شرح زیر است:

روسیه 7 – صفر ویتنام
کلمبیا صفر – صفر پاراگوئه ضربات پنالتی: کلمبیا 2 – 3 پاراگوئه

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت