خانه / خبرهای فوتبال خارجی / کلوپ: لیورپول شایسته صعود به مرحله یک‌هشتم نهایی جام اتحادیه بود
kelopp-2016

کلوپ: لیورپول شایسته صعود به مرحله یک‌هشتم نهایی جام اتحادیه بود

سرمربی سرخپوشان مرسی‌ساید شاگردانش را مستحق پیروزی برای دربی کانتی دسته اولی دانست.

سایت تیفوسی به گزارش خبرگزاری تسنیم، یورگن کلوپ که شاگردانش شب گذشته (سه‌شنبه) در دور سوم از جام اتحادیه انگلیس با نتیجه 3 بر صفر دربی کانتی دسته اولی را از پیش‌رو برداشتند و راهی مرحله یک‌هشتم نهایی نهایی شدند، با حضور در کنفرانس خبری گفت: لیورپول تیم برتر میدان بود و شایسته این پیروزی. ما موقعیت‌های زیادی روی دروازه دربی کانتی خلق کردیم و حتی می‌توانستیم بهتر از این هم بازی کنیم. آیا این شب مهمی برای ماست؟ خیر، چون این چیزی بود که دنبالش بودیم.

وی افزود: باید در هر بازی صد درصد حرفه‌ای باشیم و تک‌تک بازی‌های خود را اینچنین جدی بگیریم. این بازی می‌توانست برای ما دشوار شود، اما با توجه به عملکردی که داشتیم، بازی دشواری نشد. دربی کانتی آماده این بود که از هر فرصت برای ضربه زدن به ما استفاده کند، اما فرصتی در اختیار آنها قرار ندادیم. بنابراین عملکردمان خوب بود.

سرمربی آلمانی بندرنشینان تصریح کرد: نیمه اول، می‌توانستیم در دادن پاس‌های آخر کمی بهتر باشیم. نیمه دوم هم می‌توانستیم در ضدحملات بهتر کار کنیم. اگر این اتفاقات می‌افتاد، نتیجه نهایی می‌توانست بهتر باشد، اما به هر حال ما سه گل زدیم و نمی‌خواهم بگویم بهتر بود که مثلاً با فلان نتیجه این بازی را می‌بردیم. از نظر من پیروزی 3 بر صفر هم خوب است و همه بازیکنانم خوب بود.

کلوپ تأکید کرد: پیش از این هم گفته‌ام که جام اتحادیه انگلیس تورنمنت مهمی برای ما به شمار می‌رود. اگر این تورنمنتی مهم برای بازیکنان ماست، باید از همان دور اول آن را جدی گرفت. به هر حال از خیلی جنبه‌های این بازی خوب بود، اما بازی بی‌نقصی نبود. لیورپول در مسیر درستی قرار گرفته و در این بازی هم یک عملکرد حرفه‌ای دیگری از خود به نمایش گذاشت.

درباره admin

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *