پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 22367 31 شهریور 1395 ساعت [ 22:56 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

برانکو : نمی خواهم باعث برهم خوردن اردوی تیم ملی باشم، بازی در حد اروپا بود

سرمربی پرسپولیس گفت: بازی با سپاهان نماد کیفیت فوتبال ایران و در سطح مسابقات اروپایی بود. سایت تیفوسی به گزارش خبرگزاری تسنیم از اصفهان، برانکو ایوانکویچ پس از برتری 3 بر یک تیمش در خانه سپاهان اظهار داشت: قبل از هر چیز تسلیت می‌گویم بابت درگذشت بهمن گلبارنژاد ورزشکار پارالمپیکی ایران و همچنین پیشکسوت باشگاه پرسپولیس […]

سرمربی پرسپولیس گفت: بازی با سپاهان نماد کیفیت فوتبال ایران و در سطح مسابقات اروپایی بود.

سایت تیفوسی به گزارش خبرگزاری تسنیم از اصفهان، برانکو ایوانکویچ پس از برتری 3 بر یک تیمش در خانه سپاهان اظهار داشت: قبل از هر چیز تسلیت می‌گویم بابت درگذشت بهمن گلبارنژاد ورزشکار پارالمپیکی ایران و همچنین پیشکسوت باشگاه پرسپولیس و یک کمک داور فوتبال. باید بگویم که امروز فوتبال زیباتر از آنچه قرار بود را ارائه داد و در یک فضای بسیار عالی که هم هواداران و هم طرفداران سپاهان برای ساختنش تلاش کردند را دیدیم. هر دو طرف 90 دقیقه تیم‌های خود را تشویق کردند و با هر حرکت زیبایی، صدای تشویق بالا رفت.

وی ادامه داد:  از هواداران خودمان تشکر می‌کنم که با کیفیت بالایی، سکوها را پرکردند. بازیکنان هر دو تیم حداکثر توان خود را گذاشتند. بازی ریتم بالایی داشت. فکر می‌کنم همه از بازی لذت بردند و به جرات می‌توانم بگویم این بازی در سطح دیدارهای اروپایی بود.

برانکو تصریح کرد: بیشترین تبریک را به بازیکنان خودمان می‌گویم که بالاترین انگیزه را داشتند و با رفتاری قهرمانانه می‌خواستند بازی را ببرند. طبیعی است که بزرگترین جایزه را هم آنها و هم هواداران‌مان کسب کردند. فکر می‌کنم بعد از 13 سال پیروزی را در خانه سپاهان به دست آوردیم و همه می دانند چه رقابتی بین ماست. تبریک می‌گویم به بازیکنانم که خواست و توانشان را در زمین پیاده کردند. سه بازی بسیار سخت داشتیم و سربلند خارج شدیم.

وی در پاسخ به این سوال که دربی بی‌کیفیت بود اما این بازی را نماد کیفیت فوتبال ایران اعلام کرد، گفت: با نظر شما موافق نیستم. این بازی هم دربی بود. معمولا دربی‌ها کیفیت لازم را ندارند. دربی‌ها تمرکز بالایی می‌طلبند و احتیاط زیادی از سوی هر دو تیم می‌‌شود. این بازی را هم ما و هم سپاهان با کیفیت خوبی شروع کردیم و با خواست برد، وارد زمین شدیم. طبیعی است که این بازی متفاوت باشد و همان طور که گفته شد، این بازی می‌تواند نمایانگر کیفیت فوتبال ایران باشد.

سرمربی پرسپولیس در خصوص کیفیت تیمش قبل از تعطیلات لیگ و حضور بدون ملی پوشان در جام حذفی گفت: طبیعی است که وقتی تعطیلات پشت سر هم باشد، برایمان مشکل درست می‌شود چون بهترین روش حفظ کیفیت تیم‌ها، ادامه یافتن لیگ است. البته هنوز مشخص نیست چند ملی پوش ما به کمپ می‌روند اما فعلا موقعیت به این شکل است که بدون ملی پوشان هم بازی خواهیم کرد. باید در جلسه فردا در باشگاه برای بازی کردن در جام حذفی بدون ملی‌پوشان تصمیم نهایی را بگیریم.

برانکو در خصوص انتقادات علی کریمی از تعطیلات لیگ، اظهار داشت: قبل از این در مورد تعطیلات گفته بودم. من نمی‌خواهم یک عامل برهم زننده برای برنامه ‌های تیم ملی باشم. هر کدام از ما، دید و روش خودمان را داریم. وقتی من سرمربی تیم ملی بودم، حداکثر تعطیلات‌مان 10 تا 15 روز بود اما طبیعی است این تعطیلات پیاپی بر روی عملکرد بازیکنان تاثیر می‌گذارد. با این حال ما بعد از تعطیلات در سه بازی گذشته با اینکه 6 بازیکن در تیم ملی داشتیم و یک روز قبل از بازی با نفت تهران، بازیکنانم برگشتند اما نتایج خوبی گرفتیم. با این حال همه ما در کنار تیم ملی هستیم و تیم ملی می تواند نمایشگر فوتبال خوب لیگ ایران باشد.

وی در مورد اینکه آیا سرمربی تیم ملی هم برای موفقیت باشگاه‌ها تلاش می‌کند، گفت: من ارتباطی با آنها ندارم اما به نیت خیرشان اعتماد دارم و می‌گویم همه ما به فکر بهبود وضعیت فوتبال ایران هستیم؛ هم تیم ملی و هم باشگاه‌ها.

برانکو در خصوص احتمال افت طارمی و سایر ملی پوشان گفت: اجازه بدهید با نظر شما مخالفت اکید داشته باشم. تیم ما عالی آماده شده است. طبیعی است که برخی بازیکنان هنوز از نظر قدرت بدنی دچار مشکل باشند به خصوص طارمی که دوران آماده سازی در کنار ما نبود. طبیعی است که دو مهاجم ما انرژی زیادی صرف می‌کنند. نمی‌دانم متوجه شدید یا نه که ما در دقیقه 85 هم در زمین حریف پرسینگ را انجام می‌دادیم. طبیعی است با نتیجه 3 بر یک، میزبان هم فشار می‌آورد و مجبور شدیم که برگردیم در دفاع و توپ ها را برگرداندیم. به همین خاطر است که می‌گویم تیم ما آماده است.

او گفت: کار آماده‌سازی ما در طول فصل متوقف نمی‌شود. چه امروز، چه قبل و بعد از عید نوروز به صورت مداوم کار می‌کنیم.

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت