پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 22369 31 شهریور 1395 ساعت [ 22:59 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

هفته ششم لیگ دسته اول فرانسه : پیروزی نیس با گل های بالوتلی

بازی‌های ششمین هفته از لیگ دسته اول فوتبال فرانسه با پیروزی قاطع لیون و تداوم گلزنی سوپرماریو برای نیس دنبال شد. سایت تیفوسی : به گزارش خبرگزاری تسنیم، در دومین شب از بازی‌های هفته ششم لوشامپیونه، امشب (چهارشنبه) هفت بازی برگزار شد که در مهمترین آنها لیون و نیس برابر رقبای خود پیروزی‌های قاطعی کسب […]

بازی‌های ششمین هفته از لیگ دسته اول فوتبال فرانسه با پیروزی قاطع لیون و تداوم گلزنی سوپرماریو برای نیس دنبال شد.

سایت تیفوسی : به گزارش خبرگزاری تسنیم، در دومین شب از بازی‌های هفته ششم لوشامپیونه، امشب (چهارشنبه) هفت بازی برگزار شد که در مهمترین آنها لیون و نیس برابر رقبای خود پیروزی‌های قاطعی کسب کردند.

لیون با نتیجه 5 بر یک مون‌پولیه را در هم کوبید و با این پیروزی 10 امتیازی شد تا به رده هفته صعود کند. فِکِر 37(پنالتی) و 57، تولیسو 42 و‌71 و کورنت 75 برای لیون گلزنی کردند و تنها گل مون‌پولیه را هم سانسون در دقیقه 4 زد. همچنین مون‌پولیه از دقیقه هشتم مسابقه 10 نفره به کارش ادامه داد.

در دیگر بازی مهم امشب موناکو، در خانه تیم نیس  تن به شکست سنگین 4 بر صفر داد که در این بازی ماریو بالوتلی، مهاجم پیشین تیم‌های میلان و لیورپول به روند گلزنی‌اش ادامه داد. او که در بازی قبلی تیمش هم دو گل زده بود در این دیدار در دقایق 30 و 69 گلزنی کرد. بایسه 18 و پلئا 86 دیگر‌های نیس را زدند. همچنین موناکو در دقیقه 84 این بازی 10 نفره شد و پلئا در دقیقه 84 یک پنالتی نیس را به هدر داد.

نتایج سایر بازی‌‌های به شرح زیر است:

آنژی 2 – کان یک
گنگان یک – لوریان صفر
متس صفر – بوردو 3
نانت صفر – سن‌اتین صفر
باستیا صفر – نانسی صفر

در آخرین بازی از هفته ششم لوشامپیونه رن به مصاف مارسی می‌رود.

در جدول رده‌بندی رقابت‌ها سوپرماریو و یارانش در نیس با 13 امتیاز صدرنشین هستند و تیم‌های پاری‌سن‌ژرمن و موناکو هر دو با 13 امتیاز و برحسب تفاضل گل به ترتیب در رده‌های دوم و سوم قرار دارند.

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت