پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 22373 31 شهریور 1395 ساعت [ 23:05 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

طارمی : اوایل فصل بدنسازی نکرده بودم ، امیدوارم بهتر شوم

مهاجم تیم فوتبال پرسپولیس گفت: در ابتدای فصل شرایط بدنی خوبی نداشتم و به همین دلیل کمتر فرصت بازی به من رسید. سایت تیفوسی به گزارش خبرگزاری تسنیم از اصفهان، مهدی طارمی پس از پیروزی تیم پرسپولیس برابر سپاهان اظهار داشت: خدا را شکر که پیروز میدان شدیم. از همان نیمه اول خوب بازی کردیم […]

مهاجم تیم فوتبال پرسپولیس گفت: در ابتدای فصل شرایط بدنی خوبی نداشتم و به همین دلیل کمتر فرصت بازی به من رسید.

سایت تیفوسی به گزارش خبرگزاری تسنیم از اصفهان، مهدی طارمی پس از پیروزی تیم پرسپولیس برابر سپاهان اظهار داشت: خدا را شکر که پیروز میدان شدیم. از همان نیمه اول خوب بازی کردیم و می‌خواستیم تیم حریف را در زمین خودش پرس کنیم و نگذاریم بازی‌سازی کند. خدا را شکر می‌کنم که توانستیم برنده این میدان شویم.

وی درباره اینکه آیا قبول دارد در بازی‌های ابتدایی خوب بازی نمی‌کرده عنوان کرد: در 3 بازی اول اصلاً بدنسازی انجام نداده بودم و به همین دلیل برانکو مرا کم بازی می‌داد. قبول دارم در ابتدای فصل شرایط ما خوب نبود و بابت موقعیت‌هایی که از دست دادم از همه عذرخواهی می‌کنم ولی امیدوارم در آینده بتوانم بهتر کار کنم.

مهاجم پرسپولیس درباره بازی گذشته مقابل استقلال گفت: دربی شرایط خاص خودش را دارد و اصلاً نمی‌شود آن بازی را با دیدارهای دیگر مقایسه کرد. در آن بازی هم اگر از فرصت‌های خودمان استفاده می‌کردیم می‌توانستیم پیروز شویم.

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت