سرزمین اچ دی ads
خانه / فوتبال ایران / تیم ملی / علی کریمی پاسخ منتقدان در مورد مصاحبه دوسال قبل رو داد

علی کریمی پاسخ منتقدان در مورد مصاحبه دوسال قبل رو داد

مربی سابق تیم ملی فوتبال ایران نسبت به تعطیلات متوالی لیگ برتر بار دیگر واکنش نشان داد.

سایت تیفوسی به گزارش وبسایت نود، پس از این که علی کریمی کاپیتان و مربی اسبق تیم ملی فوتبال ایران به تعطیلات متعدد لیگ برتر انتقاد کرد رسانه ها مصاحبه دو سال قبل او را بازنشر کردند که در آن کریمی از تعطیلات لیگ برای اردوی تیم ملی دفاع کرده بود.

اکنون جادوگر بار دیگر پاسخ منتقدان را داده و ادعا کرده تعطیلات لیگ زمانی که او مربی تیم ملی بود این تعداد نبود. علی کریمی در صفحه اینستاگرام خود نوشت: سلام دوستان. یه چیزى رو براى کسای به اصطلاح نکته بین باید روشن کنم. بعضیا اومدن و از زمانى که من در تیم ملى دستیار بودم انتقاد میکنند که چرا اون زمان دفاع میکردم.

وی ادامه داد: من حدود ۴ ماه در کنار تیم ملى بودم، و براى مرحله نهایى جام ملتها آماده میشدیم. حالا در پست من که در بالا هست میبینید اردوهاى و تعطیلى زمان من و تعطیلى هاى الان موجود هست، قضاوت با شما!! به نظر شما تعطیلى هاى کدوم دوره بیشتره!؟؟؟ من ۴ اردو در کنار تیم ملى بودم که ٢ اردو در تهران و ٢ اردو در خارج از ایران بودیم، حالا اون آقایونى که ان زمان انتقاد میکردن الان کجا هستن، بیان و این مقایسه رو ببینن و بعد کلاهشون رو قاضى کنند!! فقط در جواب دوستانى این پست رو گذاشتم که طبیعتاً خودشون رو عقل کل و خیلى مطلع میدونن،. در ضمن نیازى به یادآورى براى من نیست مصاحبه هاى خودم، چون من اگر حرفى زده باشم یه کم وجودش رو دارم که زیرش نزنم حتى اگر به ضرر من باشه!! على کریمى کسى نبوده و نیستش، الان هم همون علیه.

درباره admin

من امیر لقمان ،با تجربه چندین ساله فعالیت در زمینه رسانه های هواداری فوتبالی با سایت تیفوسی که مرجع هواداران متعصب فوتبال است در خدمت شما سروران هستم .

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *