پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 22418 1 مهر 1395 ساعت [ 10:48 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

مصاحبه روبن بعد از بازگشت و گلزنی مجدد برای بایرن

 آرین روبن پس از مدت ها دوباره در ترکیب بایرن مونیخ قرار گرفت. سایت تیفوسی به گزارش وبسایت نود، آرین روبن در دیدار بایرن مونیخ مقابل هرتا برلین موفق شد گل سوم تیمش را به ثمر برساند. روبن آخرین بار ۲۰۰ روز قبل در آلیانتس آرنا به میدان رفته بود. او در اردوی آماده سازی […]

 آرین روبن پس از مدت ها دوباره در ترکیب بایرن مونیخ قرار گرفت.

سایت تیفوسی به گزارش وبسایت نود، آرین روبن در دیدار بایرن مونیخ مقابل هرتا برلین موفق شد گل سوم تیمش را به ثمر برساند. روبن آخرین بار ۲۰۰ روز قبل در آلیانتس آرنا به میدان رفته بود. او در اردوی آماده سازی پیش فصل مصدوم شد و کم کم به فرم ایده آل خود نزدیک می شود. روبن دقیقه ۶۵ به جای توماس مولر وارد زمین شد و ۷ دقیقه موفق شد دروازه یارشتاین را باز کند.

روبن پس از بازی درباره گلی که به ثمر رساند گفت:

لحظه بسیار خوبی برای من بود. واکنش تماشاگران هنگامی که من به زمین آمدم فوق العاده بود. من باید از آن ها تشکر کنم. هواداران امروز عالی بودند. هنگامی که از تیم دور هستید همیشه در ذهن خود کارهایی که هنگام بازگشت می خواهید انجام دهید را مرور می کنید، و امروز این اتفاق برای من افتاد و لحظه ای بسیار احساسی برای من بود.

با این گل روبن با ۷۸ گل زده در کنار روی ماکای در رده سومین گلزن ها برتر خارجی تاریخ بایرن مونیخ قرار گرفت. او اکنون کلودیو پیزارو و جیوانی البر را بالاتر از خود می بیند.

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت