خانه / اخبار فوتبال ایران / لیگ برتر ایران / اخبار استقلال / منصوریان : تشویق ایسلندی هواداران استقلال بی نظیر بود
mansorian

منصوریان : تشویق ایسلندی هواداران استقلال بی نظیر بود

سرمربی تیم فوتبال استقلال گفت: تشویق هواداران استقلال به سبک ایسلندی‌ها من را میخکوب کرد.

سایت تیفوسی به گزارش وبسایت نود و به نقل از سایت باشگاه استقلال، علیرضا منصوریان با اشاره به درگذشت مادربزرگ سیدمهدی رحمتی گفت: جا دارد به رحمتی عزیز، بابت از دست دادن مادر بزرگش تسلیت بگویم. از خداوند بزرگ می‌خواهم روح این عزیز از دست رفته را در آرامش قرار دهد و به بازماندگان نیز صبر عنایت کند. سید مهدی مجموعه استقلال را در غم خود شریک بداند.

وی با تمجید از عملکرد سیدمجید حسینی مدافع جوان تیمش تصریح کرد: او بازیکن بسیار خوب و آینده ‌داری است و از حضور او در استقلال خوشحالم. حسینی می‌تواند تا سال‌ها، خط دفاع استقلال را کمک کند. به همین دلیل، قصد داریم هفته آینده کارهای تمدید قرارداد این بازیکن را به مدت ۴ سال دیگر انجام دهیم.

سرمربی استقلال با اشاره به حضور تماشاگران در دیدار مقابل ذوب‌آهن خاطرنشان کرد: می خواهم یک نکته را بگویم و تشکر ویژه‌ای داشته باشم از هواداران عزیز استقلال. تشویق‌ها به سبک ایسلندی که برای اولین بار در ایران توسط هواداران استقلال در ورزشگاه انجام شد، بسیار هیجان انگیز بود و مرا میخکوب کرد. از هواداران عزیزمان می‌خواهم با هماهنگی لیدرها، این نوع تشویق به صورت همزمان در همه ورزشگاه انجام شود تا روحیه بازیکنان چند برابر شود. در جریان دیدار با ذوب‌آهن وقتی تشویق ایسلندی انجام شد، همه بازیکنان و کادر فنی به هیجان آمدند و فضای حمایتی بسیار خوبی به وجود آمد. به هواداران خوب‌مان بابت انجام این کار زیبا تبریک می‌گویم. آنها این کار را برای اولین بار در ایران انجام دادند امیدوارم به صورت هماهنگ و همه جانبه، ادامه یابد.

درباره admin

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *