پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 22427 1 مهر 1395 ساعت [ 12:54 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

آنچلوتی: مقابل هرتابرلین بهترین بازی فصل را انجام دادیم

سرمربی باواریایی‌ها بازی خانگی تیمش در هفته چهارم بوندس‌لیگا را بهترین نمایشی که شاگردانش از ابتدای این فصل تاکنون ارائه کرده‌اند، دانست. سایت تیفوسی به گزارش خبرگزاری تسنیم، در شب بازگشت آرین روبن به ترکیب بایرن‌مونیخ و درخشش فرانک ریبری که با یک حرکت انفرادی زیبا گلزنی کرد، باواریایی‌ها بازی خانگی خود مقابل هرتابرلین در […]

سرمربی باواریایی‌ها بازی خانگی تیمش در هفته چهارم بوندس‌لیگا را بهترین نمایشی که شاگردانش از ابتدای این فصل تاکنون ارائه کرده‌اند، دانست.

سایت تیفوسی به گزارش خبرگزاری تسنیم، در شب بازگشت آرین روبن به ترکیب بایرن‌مونیخ و درخشش فرانک ریبری که با یک حرکت انفرادی زیبا گلزنی کرد، باواریایی‌ها بازی خانگی خود مقابل هرتابرلین در هفته چهارم بوندس‌لیگا را با پیروزی 3 بر صفر پشت سر گذاشتند تا با تداوم بخشیدن به روند پیروزهای متوالی‌شان، همچنان صدرنشین جدول رده‌بندی باقی بمانند.

کارلو آنچلوتی از عملکرد تیمش و درخشش و گلزنی آرین روبن که اولین بازی‌اش را در فصل جاری انجام داد، ابراز خرسندی کرد و آن را بهترین بازی تیمش در این فصل دانست.

سرمربی بایرن‌مونیخ گفت: خوشحالم چون در این بازی بهترین عملکردمان در این فصل را ارائه کردیم. از دقیقه اول، یک بازی منسجم و با کیفیت را انجام دادیم. با حضور ژروم بواتنگ و روبن در ترکیب، دو بازیکن مصدومی که پیش از این نمی‌توانستم روی‌ آنها حساب کنم، همه چیز روبه‌راه است.

روبن که از زمان مصدومیتش در اردوی پیش فصل باواریایی‌ها نتوانسته بود به میدان برود، در اولین حضورش در ترکیب بایرن‌مونیخ گلزنی کرد و از این بابت هم بسیار خوشحال بود.

بال هلندی مونیخی‌ها پس از بازی گفت: زمانی که وارد زمین بازی شدم (در دقیقه 65 به جای توماس مولر) مو به تنم سیخ شد. لحظه جالبی بود. برای برگشتن به زمین بازی خیلی کار کرده بودم. احساسی که در آن لحظه داشتم قابل توصیف نیست. من واقعاً خوشحالم.

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت