پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 22431 1 مهر 1395 ساعت [ 13:05 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

گواردیولا : امیدوارم کمپانی زود بازگردد

سرمربی تیم فوتبال منچسترسیتی با تأکید بر اهمیت صعود تیمش به مرحله یک هشتم نهایی جام اتحادیه، ابراز امیدواری کرد مصدومیت جدید کاپیتان تیمش جدی نباشد. سایت تیفوسی به گزارش خبرگزاری تسنیم، منچسترسیتی در دور سوم جام اتحادیه انگلیس، با حداقل اختلاف سوانزی را از پیش‌رو برداشت و در جمع 16 تیم برتر رقابت‌ها قرار […]

سرمربی تیم فوتبال منچسترسیتی با تأکید بر اهمیت صعود تیمش به مرحله یک هشتم نهایی جام اتحادیه، ابراز امیدواری کرد مصدومیت جدید کاپیتان تیمش جدی نباشد.

سایت تیفوسی به گزارش خبرگزاری تسنیم، منچسترسیتی در دور سوم جام اتحادیه انگلیس، با حداقل اختلاف سوانزی را از پیش‌رو برداشت و در جمع 16 تیم برتر رقابت‌ها قرار گرفت. شاگردان پپ گواردیولا در حالی که تا دقیقه دوم وقت‌های تلف شده نیمه دوم با نتیجه دو بر صفر از میزبان ولزی‌شان پیش بودند، در واپسین دقایق گل خوردند تا با حداقل اختلاف پیروز شوند. اتفاق ناخوشایند دیگری که در این بازی برای آبی‌پوشان شهر منچستر رخ داد، مصدومیت دوباره کاپیتان و مدافع میانی آنها، وینسنت کمپانی بود که به تازگی از بند مصدومیتی طولانی مدت رها شده است.

کمپانی در آخرین دقایق بازی و لحظاتی پس از باز شدن دروازه منچسترسیتی، از میدان خارج شد و آن هم در شرایطی بود که پپ گواردیولا به دلیل انجام هر سه تعویض، نمی‌توانست بازیکن دیگری را به جای کاپیتانش به میدان بفرست و به این ترتیب تیمش 10 نفره بازی را به پایان رساند. این اولین بازی کمپانی 30 ساله بعد از بیش از چهار ماه خانه‌نشینی به دلیل مصدومیتش در بازی برابر رئال‌مادرید در نیمه نهایی لیگ قهرمانان فصل گذشته بود.

پپ گواردیولا درباره مصدومیت کمپانی گفت: امیدوارم مصدومیت کمپانی خیلی جدی نباشد. فعلاً باید منتظر نتیجه معاینات پزشکان باشیم و من هنوز هیچ اطلاعی از وضعیت او ندارم. بازی کردن بعد از غیبتی طولانی مدت آسان نیست. با این حال او از نظر دفاعی بسیار قوی عمل کرد و بازی خوبی را به نمایش گذاشت.

گواردیولا افزود: من نفهمیدم چه زمانی از سوانزی گل خوردیم و چند لحظه بعد دیدم که کمپانی دارد به سمت نیمکت می‌آید و به او گفتم «چه اتفاقی افتاده است؟». او گفت «به رختکن می‌روم». تصور می‌کنم او مشکل کوچکی داشت. امیدوارم مشکلش جدی نباشد. فعلاً باید صبر کنیم. اگر کمپانی مصدوم شده باشد، خب مصدوم است و به این ترتیب نمی‌تواند در زمین بازی بماند.

گواردیولا که برای بازی برابر سوانزی به بازیکنانی مانند بروی سانه و براهیم دیاس اجازه داد اولین بازی‌‌هایشان را برای منچسترسیتی انجام دهند، در مرحله بعدی جام اتحادیه باید خودش را برای رویارویی با ژوزه مورینیو و شاگردانش در منچستریونایتد آماده کند.

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت