خانه / خبرهای فوتبال خارجی / اخبار باشگاه ها / اخبار منچستریونایتد / مورینیو : 3 بازی بعدی خانگی است و این عالی است
morinio manutd

مورینیو : 3 بازی بعدی خانگی است و این عالی است

سرمربی شیاطین سرخ به هواداران تیمش برای نارضایتی از عملکرد و نتایج اخیر شاگردان او حق داد و به منتقدانی که در هفته‌های اخیر عملکردش را زیر سؤال برده‌اند پاسخ داد.

سایت تیفوسی به گزارش خبرگزاری تسنیم، منچستریونایتد چهارشنبه شب با پیروزی 3 بر یک در خانه تیم دسته دومی نورثهمپتون تاون، جواز حضور در مرحله یک هشتم نهایی جام اتحادیه انگلیس را گرفت و حریف منچسترسیتی شد.

این پیروزی به سه شکست متوالی منچستریونایتد که آخرین آنها در ابتدای همین هفته در خانه واتفورد بود، پایان داد و بهانه‌ای شد تا ژوزه مورینیو، سرمربی شیاطین سرخ پاسخ انتقادات فراوانی که در دو هفته اخیر از او شده بود را بدهد.

مورینیو به شبکه تلویزیونی باشگاه منچستریونایتد گفت: سه بازی بعدی‌مان در خانه است و این اتفاق خوبی است. بازی کردن در خانه همیشه خوب است. من کاملاً می‌توانم ناراحتی و نارضایتی هواداران را درک کنم. اگر هواداران از نتایج یک هفته اخیر تیم ناراحت شده‌اند، کاملاً به آنها حق می‌دهم اما مطمئنم که آنها مثل همیشه پشت تیم خواهند بود.

آقای خاص افزود: یک هفته بد را پشت سر گذاشتیم. می‌دانم که دنیا پر از اینشتاین‌ است و می‌دانم که این اینشتاین‌ها سعی کردند 16 سال از دوران مربیگری من و تاریخچه باورنکردنی باشگاه منچستریونایتد را حذف و صرفاً روی هفته بدی که در آن سه نتیجه بد برای ما رقم خورد، تمرکز کنند. با این حال این هم فوتبال جدید است، فوتبالی پر از اینشتاین‌ها!

منچستریونایتدِ آقای خاص که از زمان باختش به من‌سیتی در دربی که میزبان آن بود، دو بازی متوالی دیگر را در لیگ اروپا و لیگ برتر باخت، چهارشنبه شب نیز فاصله زیادی با کسب یک نتیجه غیرمنتظره دیگر نداشت زمانی که حریف دسته دومی تیمش کار را در دقیقه 42 به تساوی کشاند و تا دقیقه 68 هم توانست این نتیجه را حفظ کند. آندر هررا و مارکوس راشفورد اما با گل‌هایشان خیال آقای خاص را از کسب پیروزی آسوده کردند.

بازی بعدی شیاطین سرخ، یک دیدار خانگی از هفته ششم لیگ برتر است که در آن مردان مورینیو میزبان لسترسیتی مدافع عنوان قهرمانی رقابت‌ها هستند.

درباره admin

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *