پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 22454 2 مهر 1395 ساعت [ 16:28 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

ونگر در پاسخ به مورینیو : من مربی سازنده ام و وجهه تخریبی ندارم

سرمربی فرانسوی توپچی‌های لندن نسبت به اظهارنظر جنجالی که به نقل از سرمربی پرتغالی منچستریونایتد در کتاب یک خبرنگار آمده است، واکنش نشان داد. سایت تیفوسی به گزارش خبرگزاری تسنیم، رابطه ژوزه مورینیو و آرسن ونگر از زمانی که این مربی پرتغالی پا به لیگ برتر گذاشته است، همواره فراز و نشیب زیادی داشته و […]

سرمربی فرانسوی توپچی‌های لندن نسبت به اظهارنظر جنجالی که به نقل از سرمربی پرتغالی منچستریونایتد در کتاب یک خبرنگار آمده است، واکنش نشان داد.

سایت تیفوسی به گزارش خبرگزاری تسنیم، رابطه ژوزه مورینیو و آرسن ونگر از زمانی که این مربی پرتغالی پا به لیگ برتر گذاشته است، همواره فراز و نشیب زیادی داشته و کنایه‌هایی بوده که بین این دو رد و بدل شده است. ژوزه که حالا هدایت شیاطین سرخ را بر عهده دارد، حسرت 12 ساله ونگر برای قهرمانی در لیگ برتر و نداشتن روحیه قهرمانی تیمِ تحت‌هدایت ونگر را بارها جهت کنایه زدن به وی استفاده کرده است. در طرف مقابل نیز ونگر سکوت پیشه نکرده و در یکی از اظهاراتش در سال 2014 مورینیو را به ترس از ناکامی متهم کرد و او را بابت فروش عجیب خوان ماتا به منچستریونایتد مورد انتقاد قرار داد.

روبرت بیسلی، روزنامه‌نگاری که به ژوزه مورینیو در زمان سرمربیگری‌اش در چلسی بسیار نزدیک بوده است، نقل قول جالبی از آقای خاص در کتاب جدیدش که به‌زودی در معرض فروش عموم قرار خواهد گرفت، مطرح کرده است. او در بخشی از کتابش نوشته است: چند روز پس از اظهارات ونگر در مورد مورینیو و خوان ماتا، ژوزه هنوز هم بابت اظهارات سرمربی آرسنال عصبانی بود و به من گفت «ونگری که چلسی را بابت فروش خوان ماتا به منچستریونایتد مورد انتقاد قرار می‌دهد، یک روز بیرون از زمین فوتبال گیرش خواهم آورد و بینی‌اش را روی صورتش خرد خواهم کرد».

آرسن ونگر، در کنفرانس خبری امروزش (جمعه) وقتی خبرنگاری نظر او را در مورد اظهارنظری که به نقل از مورینیو در کتاب روبرت بیسلی منتشر شده، جویا شد، با اشاره به اینکه علاقه‌ای به خواندن این کتاب ندارد، عنوان کرد: من تنها در مورد فوتبال صحبت می‌کنم و این تمام کاری است که انجام خواهم داد. من هرگز ویژگی تخریبی نداشته‌ام و بیشتر سازنده بوده‌ام. در حال حاضر هم تنها روی بازی شنبه‌مان مقابل چلسی تمرکز کرده‌ام.

سرمربی فرانسوی توپچی‌های لندن که پس از شکست 2 بر صفر تیمش برابر چلسی در اکتبر 2014 به خاطر هل دادن آقای خاص عذرخواهی کرد، گفت: مشکل شخصی با کسی ندارم و در فوتبال به همه احترام می‌گذارم. من تنها روی حرفه خودم تمرکز کرده‌ام و سعی می‌کنم نسبت به همه رفتاری محترمانه داشته باشم. شاید من هم روزی کتابی نوشتم، اما هنوز برای انجام این کار آماده نیستم.

آرسنال از ساعت 20 فردا (شنبه – به وقت تهران) در هفته ششم لیگ برتر میزبان چلسی است.

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت