پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 22458 2 مهر 1395 ساعت [ 16:30 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

مارسلو و دوری 2 هفته ای از میادین

باشگاه رئال‌مادرید نوع دقیق مصدومیت مدافع برزیلی خود را تشریح کرد. سایت تیفوسی به گزارش خبرگزاری تسنیم، باشگاه رئال مادرید پس از بررسی‌های دقیق بعدازظهر امروز (جمعه) اعلام کرد، مارسلو از ناحیه عضله سولئوس واقع در پشت ساق پای راست خود، دچار مصدومیت درجه دو شده است. به گزارش «مارکا» این نوع مصدومیت بدین معناست […]

باشگاه رئال‌مادرید نوع دقیق مصدومیت مدافع برزیلی خود را تشریح کرد.

سایت تیفوسی به گزارش خبرگزاری تسنیم، باشگاه رئال مادرید پس از بررسی‌های دقیق بعدازظهر امروز (جمعه) اعلام کرد، مارسلو از ناحیه عضله سولئوس واقع در پشت ساق پای راست خود، دچار مصدومیت درجه دو شده است. به گزارش «مارکا» این نوع مصدومیت بدین معناست که این مدافع برزیلی تقریباً به‌مدت دو هفته از میادین دور خواهد بود.

مارسلو که به‌نظر نمی‌تواند تیم ملی برزیل را هم در بازی بعدی‌اش همراهی کند، بازی با لاس‌پالماس و ایبار در لالیگا و تقابل با بورسیا دورتموند در لیگ قهرمانان را هم از دست خواهد داد. انتظار می‌رود مارسلو پس از تعطیلات لیگ به‌خاطر انجام بازی‌های ملی، به دیدار مقابل رئال بتیس برسد.

مارسلوی 28 ساله در دیدار چهارشنبه شب رئال مادرید برابر ویارئال در چارچوب هفته پنجم لالیگا، دچار مصدومیت شد و در دقیقه 45 آن مسابقه جای خود را به دنیل کارواخال داد.

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت