پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 22462 2 مهر 1395 ساعت [ 16:36 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

بازتاب اردوی ایران در ارمنستان با محوریت اندو در رسانه های ارمنستانی

حضور تیم ملی فوتبال کشورمان در اردوی ارمنستان با استقبال خوب رسانه‌های این کشور مواجه شده است. سایت یتفوسی به گزارش خبرگزاری تسنیم، اردوی تیم ملی فوتبال کشورمان جهت آماده‌سازی برای دو دیدار مقابل ازبکستان و کره‌جنوبی در مرحله انتخابی جام جهانی 2018 روسیه از روز گذشته (جمعه) در کشور ارمنستان آغاز شده است. اردوی […]

حضور تیم ملی فوتبال کشورمان در اردوی ارمنستان با استقبال خوب رسانه‌های این کشور مواجه شده است.

سایت یتفوسی به گزارش خبرگزاری تسنیم، اردوی تیم ملی فوتبال کشورمان جهت آماده‌سازی برای دو دیدار مقابل ازبکستان و کره‌جنوبی در مرحله انتخابی جام جهانی 2018 روسیه از روز گذشته (جمعه) در کشور ارمنستان آغاز شده است.

اردوی تیم ملی در ارمنستان مورد توجه رسانه‌های این کشور هم قرار گرفته و رسانه‌های ارمنستانی با منتشر کردن عکس‌های تمرین تیم ملی در شهر ایروان، به این موضوع پرداخته‌اند. تیم ملی فوتبال کشورمان تمرینات خود را در آکادمی «آوان» که کمپ تیم‌های ملی ارمنستان است، برگزار می‌کند.

موردی که در این اردو بسیار قابل توجه رسانه‌های ارمنستانی قرار گرفته، آندرانیک تیموریان است. رسانه‌های این کشور در قسمتی از گزارش خود در خصوص تیم ملی به این موضوع اشاره کرده‌اند که آندرانیک تیموریان اولین بازیکن ارمنی و مسیحی است که توانسته بازوبند کاپیتانی تیم ملی ایران را به بازو ببندد.

در زیر تصاویری را که در رسانه‌های ارمنستانی منتشر شده است، می‌بینید:

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت