پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 22467 2 مهر 1395 ساعت [ 16:58 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

نتایج بازی های یک هشتم جام جهانی فوتسال 2016 کلمبیا : حذف ایتالیا و برد پر گل اذربایجان

تیم ملی فوتسال مصر در رقابتهای جام جهانی موفق شد ایتالیا را در وقت‌های اضافه شکست بدهد و بعد از ایران دومین شگفتی ساز این مسابقات شود. سایت تیفوسی به گزارش خبرنگار مهر، در ادامه رقابتهای مرحله یک هشتم جام جهانی فوتسال بامداد امروز جمعه (به وقت ایران) سه بازی دیگر برگزار شد که در […]

تیم ملی فوتسال مصر در رقابتهای جام جهانی موفق شد ایتالیا را در وقت‌های اضافه شکست بدهد و بعد از ایران دومین شگفتی ساز این مسابقات شود.

سایت تیفوسی به گزارش خبرنگار مهر، در ادامه رقابتهای مرحله یک هشتم جام جهانی فوتسال بامداد امروز جمعه (به وقت ایران) سه بازی دیگر برگزار شد که در یکی از این مسابقات تیم مصر دست به کار بزرگی زد و توانست تیم ایتالیا را  در وقتهای اضافه با نتیجه ۴ بر ۳ شکست بدهد تا ایتالیا هم بعد از برزیل دومین ناکام بزرگ این رقابتها لقب بگیرد.

تیم آذربایجان هم در وقتهای اضافه با نتیجه ۱۳ بر ۸ تایلند را در هم کوبید تا یک نماینده دیگر از آسیا هم از این مسابقات حذف شود.

بازی دو تیم آرژانتین و اوکراین هم مثل دو بازی دیگر به وقتهای اضافه کشید که آرژانتینی ها موفق شدند یک گل به اوکراین بزنند و با این گل راهی یک چهارم نهایی شوند.

نتایج مسابقات بامداد امروز به این ترتیب است:

* آرژانتین یک – اوکراین صفر

* مصر ۴ – ایتالیا ۳

* آذربایجان ۱۳ – تایلند ۸

برنامه مرحله یک چهارم نهایی به شرح زیر است:

* ایران – پارگوئه – شنبه ساعت ۱۲ شب

* روسیه – اسپانیا – بامداد یکشنبه

* آرژانتین – مصر – یکشنبه شب

* پرتغال – آذربایجان – بامداد دوشنبه

تیم ملی فوتسال ایران در صورت برتری در این مرحله، در نیمه نهایی به مصاف برنده بازی اسپانیا و روسیه خواهد رفت.

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت