خانه / خبرهای فوتبال خارجی / اخبار باشگاه ها / اخبار رئال مادرید / زیدان: BBC می توانند بهتر عمل کنند
zidane-real

زیدان: BBC می توانند بهتر عمل کنند

در آستانه دیدار فردا شب دو تیم رئال مادرید و لاس پالماس از هفته ششم رقابت های لالیگا، زیدان در کنفرانس مطبوعاتی شرکت کرد.

سایت تیفوسی : به گزارش وب سایت رسمی برنامه نود، فردا از ساعت ۲۲:۱۵، رئال مادرید ۱۳ امتیازی و صدرنشین میهمان لاس پالماس ۹ امتیازی خواهد بود. زیدان در کنفرانس مطبوعاتی قبل از مسابقه راجع به مسائل زیر صحبت کرد:

عملکرد ضعیف رئال مادرید در نیمه اول دیدار با ویارئال:

بین دو نیمه همیشه باید تغییراتی اعمال کنید و ما ۱۰ الی ۱۵ دقیقه در مورد مسائل صحبت کردیم. در نیمه دوم بهتر بودیم. نه در زمینه نگرش، چرا که در نیمه اول رفتار و نگرش خوبی داشتیم اما برای شکستن خطوط دفاعی یک حریف خوب، کمی فاقد جدیت لازم بودیم. اگر از ابتدای بازی فشار نیاورید، آنها می توانند کار را برای شما سخت کنند و این اتفاقی است که رخ داد. بعد از نیمه اول، دنده عوض کردیم.

بنزما و یک BBC بی خطر؛ آیا جایگاه بنزما در ترکیب تیم بلامنازع است؟

ببینید، ما به همه نیاز داریم. امسال ۶۰ بازی انجام خواهیم داد. به همه نیاز داریم، نه فقط موراتا و بنزما. ما حتی ماریانو را هم داریم و لحظاتی خواهد بود که به او هم نیاز خواهیم داشت. او هم بخشی از ترکیب تیم است و چند بازیکن داریم که می توانند در آن پست بازی کنند. ما بازی به بازی تصمیم می گیریم. کریم احساس بهتری دارد و خوشحال است.

آنها [BBC] خوب بازی می کنند اما می توانند بهتر شوند. همیشه همینطور خواهد بود. حتی زمانی که هر سه گلزنی کنند، هنوز هم می توانند بهتر بازی کنند. از عملکرد آنها در نیمه اول دیدار مقابل ویارئال راضی نبودم، البته نه فقط از آنها، بلکه از کل تیم راضی نبودم. هرگز به یک بازیکن مشخص اشاره نخواهم کرد، و شخصاً با آن بازیکن صحبت می کنم.

رونالدو با بالا رفتن سنش بهتر هم می شود. اگر صحبت کردن در مورد او را آغاز کنیم، نمی توانم خود را متوقف کنم. او یک بازیکن با کیفیت است که می داند چطور گلزنی کند.

شکستگی استخوان نازک نی کاسمیرو:

سبک بازی ما فرقی نخواهد کرد، چون دیدگاه ما یکسان است. مشخصاً برخی تغییرات خواهیم داشت چون هر بازیکنی جانشین او شود، عین او نخواهد بود اما ایده های ما مثل سابق است: حفظ توپ و بازی در نیمه زمین حریف. ایده همیشه همین است، فارق از اینکه چه کسی درون زمین باشد.

مصدومیت لئو مسی:

بارسلونا بدون مسی به خوبی همیشه نیست. آنها هنوز هم تیمی عالی خواهند بود اما شرایط در غیاب او یکسان نخواهد بود.

درباره admin

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *