پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 22479 2 مهر 1395 ساعت [ 20:32 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

مصاحبه مورینیو پیش از بازی با لستر

ژوزه مورینیو سرمربی باشگاه منچستریونایتد در آستانه دیدار تیمش مقابل لستر پاسخگوی خبرنگاران بود. سایت تیفوسی به گزارش وب‌سایت رسمی برنامه نود، در چارچوب هفته ششم لیگ جزیره، از ساعت ۱۵ روز شنبه، منچستریونایتد میزبان لسترسیتی خواهد بود. در این راستا، ژوزه مورینیو در کنفرانس مطبوعاتی‌اش پاسخگوی سوالات خبرنگاران شده است. در مورد شانس قهرمانی […]

ژوزه مورینیو سرمربی باشگاه منچستریونایتد در آستانه دیدار تیمش مقابل لستر پاسخگوی خبرنگاران بود.

سایت تیفوسی به گزارش وب‌سایت رسمی برنامه نود، در چارچوب هفته ششم لیگ جزیره، از ساعت ۱۵ روز شنبه، منچستریونایتد میزبان لسترسیتی خواهد بود. در این راستا، ژوزه مورینیو در کنفرانس مطبوعاتی‌اش پاسخگوی سوالات خبرنگاران شده است.

در مورد شانس قهرمانی مجدد لسترسیتی

به‌وضوح چنین کاری دشوار است، نه‌تنها برای لستر بلکه برای همه تیم‌ها. تاریخ به ما می‌گوید که تیم‌های زیادی نبوده‌اند که بتوانند قهرمانی خود را تکرار کنند. منچستریونایتد سابقه خوبی در این زمینه دارد و همین‌طور تیم دیگری که به‌وسیله بدترین مربی تاریخ هدایت می‌شده است. (چلسی ژوزه مورینیو). واقعیت این است که کار دشواری در پیش رو دارند. فصل گذشته آن‌ها قهرمان شدند چون تیم‌های بزرگ به اندازه کافی خوب نبودند.

در ستایش لستر سیتی

آن‌ها قهرمان شدند چرا که خیلی خوب بودند و هنوز هم تیم خوبی هستند. آن‌ها ایده‌های واضحی در فاز دفاعی و هجومی دارند و به همین خاطر آنالیزشان پیچیده نیست، درعین‌حال کنار آمدن با سبک بازی آن‌ها خیلی سخت است. گل نخوردن مقابل این تیم و همین‌طور گلزنی برابر آن‌ها کار سختی است. هرچند به‌راحتی می‌توان روش بازی آن‌ها را حدس زد اما بازی مقابل آن‌ها خیلی سخت است.

در مورد هدف قهرمانی لیگ

اولین بازی لیگ و بازی که به‌طور ریاضی قهرمان را تعیین می‌کند، تفاوتی ندارند. من همیشه و از روز اول گفته‌ام که ما به دنبال قهرمانی در لیگ هستیم و این انگیزه ما برای حضور در بازی‌هاست. وقتی در چنین باشگاهی حاضر هستید، نباید هدف دیگری داشته باشید. می‌دانم چنین هدفی ریسک بالایی دارد اما ما به دنبال قهرمانی خواهیم بود.

در مورد مارسیال

مارسیال برای این بازی آماده نخواهد بود. چرا که به‌جز مصدومیت سرش، او از بازی مقابل واتفورد در ساق پایش کوفتگی داشت و فکر می‌کنم شما می‌دانید که در کدام صحنه این مصدومیت برایش پیش آمد.

در مورد انیشتین‌های دنیای فوتبال

من می‌خواهم از بازیکنانم حفاظت کنم. دوست دارم مراقب آن‌ها باشم اما در برابر انشیتین ها نمی‌توانم چنین کاری بکنم. احساس فردی را دارم که بخواهد از کسی حفاظت کند اما نمی‌تواند. انیشتین‌های فوتبال نیاز به پول دارند، آن‌ها نمی‌توانند مربیگری کنند یا روی نیمکت بنشینند. نمی‌توانند برنده بازی‌های فوتبال باشند. آن‌ها می‌توانند حرف بزنند و بنویسند. آن‌ها صرفا می‌توانند از کار دیگران انتقاد کنند. من انسان خوبی هستم که برای همه آرزوهای خوبی دارم. کارهای خیریه زیادی انجام می‌دهم. من به خیلی‌ها کمک می‌کنم پس چرا برای انیشتین‌ها سوژه نداشته باشم؟ مشکلی نیست.

در مورد فرم رونی

فرم رونی مانند فرم منچستریونایتد است. تیم ما فقط به رونی ختم نمی‌شود، ما یک تیم هستیم. همه ما فصل را خوب شروع کردیم و ۴ بازی ابتدایی را پیروز شدیم. سپس ۳ بازی پشت‌هم را باختیم بنابراین این موضوع تنها محدود به او نخواهد بود. درواقع رونی در بازی فاینورد غایب بود پس در دو بازی از این سه بازی حضور داشته است. اما از دید ما، حتی بازیکنانی که در ترکیب تیم حضور ندارند هم در نتایج تیم سهیم هستند.

گفتنی است منچستریونایتد درحال حاضر با کسب ۹ امتیاز از ۵ بازی، در جایگاه هفتم جدول رده بندی قرار دارد.

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت