خانه / خبرهای فوتبال خارجی / اخبار باشگاه ها / اخبار منچستریونایتد / پیش بازی منچستریونایتد – لسترسیتی،رونی و پوگبا به دنبال اعاده حیثیت

پیش بازی منچستریونایتد – لسترسیتی،رونی و پوگبا به دنبال اعاده حیثیت

در آغاز هفته ششم لیگ برتر انگلیس، یونایتد در خانه پذیرای لسترسیتی است.

سایت تیفوسی به گزارش وبسایت نود، منچستریونایتد در اولین بازی از هفته ششم لیگ برتر انگلیس، عصر شنبه در ورزشگاه الدترافورد میزبان لسترسیتی است. این بازی ساعت سه بعدازظهر به وقت تهران انجام می شود و قضاوت آن برعهده مایک دین است.

منچستریونایتد در حالی پای به این میدان می گذارد که دو مسابقه قبلیش را در لیگ برتر شکست خورده و قصد دارد از سومین شکست متوالی جلوگیری کند. تیم مورینیو بعد از تحمل سه شکست پیاپی، چهارشنبه شب نورثمپتون را مغلوب کرد و راهی دور بعد جام اتحادیه شد تا قدری از فشارها روی مربی و تیم کاسته شود.

در آن سمت، لسترسیتی میان هفته مقابل چلسی به میدان رفت و بازی ۲-۰ برده را از دست داد تا وداعی زودهنگام با جام اتحادیه داشته باشد. تیم رانیری در ابتدای فصل جام خیریه را در مقابل یونایتد از دست داد. البته رانیری سابقه خوبی مقابل مورینیو در لیگ دارد. او در چهار تقابل با مورینیو، دو برد کسب کرده و دو بار نیز بازی با تساوی به پایان رسیده است.

احتمال دارد در این مسابقه رونی با توجه به فرم نه چندان خوبش در بازی های اخیر نیمکت نشین شود و پست شماره ده به مخیتاریان، ماتا و یا پوگبا برسد. آقای خاص در مسابقه جام اتحادیه، از هررا در پست شماره ده استفاده کرد ولی به نظر می رسد برای بازی مقابل لسترسیتی، قصد دارد از بازیکن دیگری در این پست استفاده کند.

منچستریونایتد در این بازی مارسیال را در اختیار ندارد ولی شاو و مخیتاریان آماده بازی هستند. در آن سمت، حضور اشمایکل در هاله ای از ابهام قرار دارد. واسیلفسکی نیز به دلیل دریافت کارت قرمز از این بازی محروم است. مندی هم قادر نیست لستر را همراهی کند.


ترکیب احتمالی دو تیم


آمار و اطلاعات مسابقه

بعد از آن که لسترسیتی موفق شد در ابتدای فصل ۲۰۱۴-۲۰۱۵، بازی ۳-۱ باخته را مقابل یونایتد با برد ۵-۳ عوض کند، دیگر نتوانسته شیاطین سرخ را شکست دهد.

لسترسیتی در ۱۸ مسابقه لیگ برتری خود در الدترافورد، فقط یک بار پیروز شده است. ۵ تساوی و ۱۲ باخت.

منچستریونایتد در هر ۱۴ بازی قبل مقابل لسترسیتی در لیگ برتر گلزنی کرده است. مجموعاً ۳۳ گل.

مورینیو در ۲۳ بازی گذشته اش در لیگ، ۱۲ شکست را تجربه کرده است. او پیش تر، ۱۲ باخت را ۱۱۰ بازی لیگ تجربه کرده بود.

زلاتان در هر شش بازی گذشته خانگی در لیگ گلزنی کرده است. دو بازی برای یونایتد و چهار مسابقه برای پی اس جی.

منچستریونایتد با ثبت رکورد ۵۲۶،۶ کیلومتر دوندگی، کمتر از هر تیم دیگری در لیگ برتر دویده است. ضمن این که آمار آن ها در مقابل واتفورد از نظر دوندگی، کمترین میزان از فصل ۲۰۱۳-۲۰۱۴ بود.

درباره admin

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *