خانه / اخبار فوتبال ایران / لیگ برتر ایران / اخبار پرسپولیس / تقدیر از مهدی رحمتی در مراسم سالگرد هادی نوروزی
hadi norouzi dead

تقدیر از مهدی رحمتی در مراسم سالگرد هادی نوروزی

مراسم سالگرد درگذشت هادی نوروزی کاپیتان فقید تیم فوتبال پرسپولیس پنجشنبه برگزار خواهد شد و در این مراسم کاپیتان تیم فوتبال استقلال به عنوان مرد اخلاق معرفی خواهد شد.

سایت تیفوسی به گزارش وبسایت نود، در این مراسم که پنجشنبه ۸ مهر، مصادف با شب سالگرد درگذشت هادی نوروزی برگزار خواهد شد از بازیکنان اخلاق مداری که در یک سال گذشته یاد و خاطره هادی نوروزی را زنده نگه داشتند تجلیل می شود و برنده جایزه مرد اخلاق ۲۴ ابدی مهدی رحمتی خواهد بود.

مهدی رحمتی جایزه مرد اخلاق سال درباره بزرگداشت هادی نوروزی را دریافت می کند که توسط موسی سلامت جانباز جنگ تحمیلی به او اهدا خواهد شد و دو جایزه دیگر هم به دو ورزشکار مرد و زن که اخلاق را در حوزه ورزش سرلوحه کار خود قرار دادند اهدا خواهد شد.

خانواده هادی نوروزی ضمن اعلام این خبر به مهدی رحمتی وی را برای حضور در این مراسم دعوت کرده اند و کاپیتان استقلال ضمن تشکر از این انتخاب اعلام کرده اگر انتخاب نمی شدم هم وظیفه داشتم در این مراسم حضور پیدا کنم، هادی دوست من بود و محل زندگی ما نزدیک بود ارتباط نزدیکی با هم داشتیم و بار دیگر درگذشت او را تسلیت می گویم.

تیم فوتبال استقلال شنبه هفته آینده در جام حذفی بازی دارد و مهدی رحمتی که در ترکیب تیمش به میدان می رود پنجشنبه در این مراسم حاضر خواهد بود.

از میان قهرمانان المپیک و ورزشکاران کشور بهداد سلیمی، حسن یزدانی، رضا یزدانی، مسعود اسماعیل پور و بسیاری دیگر از قهرمانان ورزش مازندران به این مراسم دعوت شده اند. دعوت‌نامه این مراسم برای باشگاه استقلال، علی پروین پیشکسوت پرسپولیس و بسیاری دیگران از بزرگان و اهالی فوتبال ارسال شده است

درباره admin

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *