پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 22493 3 مهر 1395 ساعت [ 12:58 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

سروش رفیعی در تراکتور می ماند؟!

باشگاه تراکتورسازی مذاکرات خود را با مهاجم سرباز تیمش برای عقد قرارداد جهت ادامه فعالیت در این تیم بعد از اتمام خدمت سربازی در نیم فصل دوم آغاز کرده است. سایت تیفوسی به گزارش وب سایت نود ، خدمت سربازی سروش رفیعی ۲ ماه دیگر به پایان می‌رسد. رفیعی آخرین سرباز ماجرای پر سروصدای کارت‌های […]

باشگاه تراکتورسازی مذاکرات خود را با مهاجم سرباز تیمش برای عقد قرارداد جهت ادامه فعالیت در این تیم بعد از اتمام خدمت سربازی در نیم فصل دوم آغاز کرده است.

سایت تیفوسی به گزارش وب سایت نود ، خدمت سربازی سروش رفیعی ۲ ماه دیگر به پایان می‌رسد. رفیعی آخرین سرباز ماجرای پر سروصدای کارت‌های معافیت خدمت است.

با پایان خدمت رفیعی پرونده کارت‌های جعلی تمام می‌شود اما باشگاه تراکتورسازی قصد دارد پس از اتمام خدمت سربازی هم این بازیکن کلیدی را در خدمت داشته باشد. قلعه نویی و آجورلو نمی‌خواهند تا در نیم فصل دوم بازیکنی مثل رفیعی سر از تیم های رقیب در بیاورد.

آنها مذاکرات خود را برای حفظ رفیعی در نیم فصل دوم انجام داده‌اند و تاکنون دو نشست با این بازیکن داشته‌اند تا قراردادی بین تراکتورسازی و رفیعی به امضا برسد‌. رفیعی همه مذاکرات را به پس از اردو تیم ملی موکول کرده است و در این مذاکرات تاکید بر این داشته است که قصدش بازی خارج از ایران و حضور در فوتبال اروپاست و اکنون پیشنهادی از لیگ‌های اروپایی دارد اما با این حال به احترام هواداران تراکتورسازی و قلعه‌نویی پای مذاکره با تراکتورسازی می‌نشیند.

این مذاکرات را مشاور رفیعی تائید کرده است و این در حالیست که پرسپولیسی ها نیز به طور جدی خواستار حضور او در این تیم در نیم فصل دوم هستند.

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت