خانه / خبرهای فوتبال خارجی / اخبار باشگاه ها / اخبار آرسنال / پیش بازی آرسنال – چلسی /// دربی از نوع لندنی !!!

پیش بازی آرسنال – چلسی /// دربی از نوع لندنی !!!

 آرسنال در چارچوب هفته ششم مسابقات لیگ برتر انگلیس و در یکی از دربی های حساس لندن، میزبان چلسی است.

سایت تیفوسی : به گزارش وبسایت نود، مهم ترین بازی هفته ششم لیگ برتر بین تیم های آرسنال و چلسی، ساعت ۲۰ روز شنبه ۳ مهر ۱۳۹۵ در ورزشگاه امارات به قضاوت مایکل اولیور برگزار می شود. دو تیم آرسنال و چلسی با ۱۰ امتیاز در همسایگی یکدیگر در جدول رده بندی لیگ برتر قرار گرفته اند. چلسی پس از باخت مقابل لیورپول، یک نمایش درخشان را در جام اتحادیه مقابل لستر سیتی داشت. آرسنال نیز طی ۵ بازی اخیر، ۴ برد را به دست آورده است. آخرین تقابل این دو تیم در همین ورزشگاه با تک گل دیگو کاستا به سود چلسی خاتمه یافت.

نکات آماری بازی:

توپچی ها پس از برد ۵-۳ در استمفورد بریج در اکتبر ۲۰۱۱، طی ۹ رویارویی اخیر لیگ برتری با چلسی طعم برد را نچشیده است.

چلسی طی ۵ بازی اخیر لیگ در ورزشگاه امارات از سال ۲۰۱۰ به بعد، شکست نخورده است. آنها فقط یک گل در این مدت دریافت کرده اند. چلسی در ۷ بازی از ۸ رویارویی اخیر با آرسنال در کلیه رقابت ها، کلین شیت داشته است.

آرسنال موفق نشده که در ۶ بازی اخیر لیگ برتر مقابل چلسی گلزنی نماید و آبی ها بیش از هر تیم دیگری در لیگ برتر، در ورزشگاه امارات پیروز شده اند.

آرسنال از ۱۵ بازی اخیر لیگ برتر، ۱۴ بازی بدون شکست را تجربه کرده است.

توپچی ها به دنبال ثبت چهارمین برد متوالی در لیگ برتر هستند، اتفاقی که از اکتبر ۲۰۱۵ برای آنها رخ نداده است.

دیگو کاستا در هر ۵ بازی اخیر چلسی در لیگ برتر، یا گل زده و یا پاس گل داده است.

آرسنال در ۵ دربی لندن که تیم میزبان بوده اند، طعم برد در لیگ برتر را نچشیده اند. همچنین طی ۸ بازی اخیر که مایکل اولیور داور بازی آرسنال بوده، این تیم هرگز پیروز نشده ولی برعکس، چلسی ۱۳ بازی بدون باخت را با قضاوت این داور، تجربه کرده است!

در ۵ ملاقات اخیر این دو تیم، ۴ بازیکن آرسنال اخراج شده اند.

وضعیت بازیکن های دو تیم:

طبق معمول، چندین بازیکن مصدوم در فهرست آرسنال مشاهده می شود. دنی ولبک، پر مرتساکر، کارل جنکینسون و آرون رمزی به علت مصدومیت این بازی را از دست دادند. همچنین حضور اولیویه ژیرو در هاله ای از ابهام قرار دارد. گرانیت ژاکا نیز علی رغم گلزنی در دو بازی متوالی، احتمالاً بازی را از روی نیمکت آغاز خواهد کرد.

مارکو فان خینکل و جان تری دو غایب مصدوم چلسی در این بازی هستند. مصدومیت کورت زوما برطرف شده ولی هنوز از آمادگی کامل برای حضور در زمین برخوردار نیست. به نظر می رسد که داوید لوئیز و گری کیهیل زوج خط دفاعی چلسی را تشکیل می دهند. سسک فابرگاس پس از درخشش فوق العاده مقابل لستر و دو گلی که وارد دروازه این تیم کرد، هم اکنون امیدوار است که به ترکیب اصلی آبی ها راه یابد.

ترکیب احتمالی دو تیم از نگاه وبسایت هو اسکورد:

پیش بینی نتیجه بازی از نگاه وبسایت هو اسکورد:

درباره admin

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *