پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 22502 3 مهر 1395 ساعت [ 13:32 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

گزارش تمرین امروز تیم ملی در زیر باران

تیم ملی فوتبال ایران صبح امروز در ایروان تمرین کرد که این تمرین زیر بارش شدید باران برگزار شد. سایت تیفوسی به گزارش خبرگزاری تسنیم و به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، بازیکنان تیم ملی فوتبال ایران در ادامه برنامه آماده‌سازی خود پیش از دو دیدار مقابل ازبکستان و کره‌جنوبی، صبح امروز (شنبه) به […]

تیم ملی فوتبال ایران صبح امروز در ایروان تمرین کرد که این تمرین زیر بارش شدید باران برگزار شد.

سایت تیفوسی به گزارش خبرگزاری تسنیم و به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، بازیکنان تیم ملی فوتبال ایران در ادامه برنامه آماده‌سازی خود پیش از دو دیدار مقابل ازبکستان و کره‌جنوبی، صبح امروز (شنبه) به تمرین پرداختند.

در این تمرین که زیر بارش شدید باران انجام شد، 17 بازیکن حاضر در اردو شرکت داشتند. بازیکنان از ساعت 10 صبح به وقت محلی به یکی از زمین‌های تمرین کمپ تیم‌های ملی ارمنستان رفتند و در آنجا کار خود را آغاز کردند.

بازیکنان در ابتدا به‌صورت گروه‌های دو نفره با توپ بدن خود را گرم کردند، سپس هر یک از این نفرات این گروه‌های دو نفره با نزدیک شدن به خط کناری زمین به ارسال پاس‌های بلند و کوتاه پرداختند.

در این تمرین 90 دقیقه‌ای بازیکنان با وجود بارش شدید باران از انگیزه بالایی برخوردار بودند و شرایط ویژه آب و هوایی هم آنها را از تلاش برای اجرای برنامه‌های کارلوس کی‌روش باز نداشت.

پژمان منتظری هم که هر روز برنامه‌های کادرفنی را برای گذراندن دوران پس از عمل جراحی پشت سر می‌گذارد، امروز هم این برنامه‌ها را به‌صورت جداگانه انجام داد.

تیم ملی فوتبال ایران تا پنجشنبه هفته جاری به تمرینات خود در ارمنستان ادامه خواهد داد تا بازیکنان به آمادگی مدنظر کادر فنی پیش از دیدار مقابل ازبکستان و کره جنوبی دست پیدا کنند.

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت