پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 22535 3 مهر 1395 ساعت [ 19:50 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

هفته پنجم بوندس‌لیگا : هامبورگ 0 – 1 بایرن مونیخ، برد لورکوزن با هت تریک چیچاریتو

دیدارهای پنجمین هفته از لیگ دسته اول فوتبال آلمان با ثبت پنجمین پیروزی متوالی باواریایی‌ها برابر هامبورگ و برد بایرلورکوزن در خانه ماینتس دنبال شد. سایت تیفوسی به گزارش خبرگزاری تسنیم، در دومین روز از هفته پنجم بوندس‌لیگا، امروز (شنبه) پنج بازی برگزار شد که در مهم‌ترین آنها تیم فوتبال بایرن مونیخ با یک گل […]

دیدارهای پنجمین هفته از لیگ دسته اول فوتبال آلمان با ثبت پنجمین پیروزی متوالی باواریایی‌ها برابر هامبورگ و برد بایرلورکوزن در خانه ماینتس دنبال شد.

سایت تیفوسی به گزارش خبرگزاری تسنیم، در دومین روز از هفته پنجم بوندس‌لیگا، امروز (شنبه) پنج بازی برگزار شد که در مهم‌ترین آنها تیم فوتبال بایرن مونیخ با یک گل در خانه هامبورگ پیروز شد. تک گل این بازی را جوشوا کیمیچ در دقیقه 89 به‌ثمر رساند و به این ترتیب روند پیروزی‌های متوالی‌ باواریایی‌ها در این فصل ادامه پیدا کرد. بایرن مونیخ با این پیروزی 15 امتیازی شد و به صدرنشینی‌اش در جدول رده‌بندی بوندس‌لیگا ادامه داد.

امروز همچنین بایرلورکوزن پیروز شد و میزبانش ماینتس را با نتیجه 3 بر 2 شکست داد. یونس مالی 31 و استفان بل 35 برای ماینتس گلزنی کردند. خاویر هرناندس هم هر سه گل بایرلورکوزن را در دقایق 32، 67 و 90 به‌ثمر رساند.

در سایر بازی‌های امروز بوندس‌لیگا نتایج زیر رقم خورد:

آگزبورگ یک – دارمشتات صفر
بورسیا مونشن‌گلادباخ 2 – اینگولشتات صفر
اینتراخت فرانکفورت 3 – هرتابرلین
3

در آخرین بازی امشب بوندس‌لیگا وردربرمن از ساعت 20 در خانه‌اش به مصاف ولفسبورگ می‌رود.

در جدول رده‌بندی بوندس‌لیگا، بایرن مونیخ 15 امتیازی، بورسیا دورتموند 12 امتیازی و کلن 10 امتیازی اول تا سوم هستند.

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت