خانه / خبرهای فوتبال خارجی / اخبار باشگاه ها / اخبار بارسلونا / انریکه : خیخون شایسته شکست سنگین نبود

انریکه : خیخون شایسته شکست سنگین نبود

 لوییز انریکه در کنفرانس مطبوعاتی پس از دیدار بارسلونا و خیخون ضمن رضایت از نتیجه به دست آمده اعلام کرد که بازیکنانش در نیمه دوم عملکرد خوبی نداشتند.

سایت تیفوسی به گزارش وبسایت نود،  لوییز انریکه ضمن اعلام رضایت از پیروزی پر گل شاگردانش در این دیدار اعلام کرد که تیم حریف مستحق شکست با اختلاف ۵ گل نبوده است. بارسلونا پس از اینکه نیمه اول را با پیروزی  ۲-۰ به پایان برد، در نیمه دوم عملکرد خوبی نداشت اما با ۱۰ نفره شدن تیم حریف، بارسا با ۳ گل در دقایق پایانی موفق شد پیروزی پر گلی را کسب کند. لوییز انریکه در مورد این دیدار در کنفرانس مطبوعاتی پس از این دیدار اعلام کرد:

این نتیجه اندکی گول زننده است، با این نتیجه به نظر می‌رسد کار سختی برای پیروزی در این دیدار نداشتیم در حالیکه این گونه نیست، خیخون می توانست تا قبل از اخراج لولو به بازی باز گردد، همیشه خارج از خانه به میدان رفتن بسیار سخت است، مخصوصا قرار گرفتن مقابل تیمی مانند خیخون که با تمام تلاشش به میدان می‌رود کار را بسیار دشوار می کند. در نیمه اول فرصت‌های زیادی داشتیم که از آن‌ها استفاده نکردیم و در نیمه دوم نتوانستیم به خوبی نیمه اول موقعیت ایجاد کنیم.

مربی بارسلونا از موقعیت‌هایی که شاگردانش در کناره های زمین ایجاد کردند ابراز خوشحالی کرد، او در این باره افزود:

برابر تیم‌هایی که بازی تدافعی ارائه می‌دهند موقعیت سازی از ناحیه مرکزی زمین بسیار سخت خواهد بود، اما بازیکنانم نشان دادند که می‌توانند در نواحی کنار زمین نیز موقعیت‌های خوبی ایجاد کنند. تمرین زیادی برای این مسئله داشتیم و توانستیم مزد آن‌ها را بگیریم.

درباره admin

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *