پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 22568 3 مهر 1395 ساعت [ 23:44 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

ونگر: امیدوارم این نتیجه بازیکنان را قانع کند که در مسیر درستی هستیم

سرمربی آرسنال اذعان کرده تیمش با شیوه و اراده مناسب موفق شد به یک پیروزی پرگل مقابل چلسی دست یابد. سایت تیفوسی به گزارش وبسایت نود، آرسن ونگر پس از پیروزی ۳-۰ تیمش مقابل چلسی در هفته ششم لیگ برتر از عملکرد بازیکنانش تمجید کرد. سرمربی فرانسوی آرسنال همچنین از اینکه تیمش موفق شد نتایج […]

سرمربی آرسنال اذعان کرده تیمش با شیوه و اراده مناسب موفق شد به یک پیروزی پرگل مقابل چلسی دست یابد.

سایت تیفوسی به گزارش وبسایت نود، آرسن ونگر پس از پیروزی ۳-۰ تیمش مقابل چلسی در هفته ششم لیگ برتر از عملکرد بازیکنانش تمجید کرد. سرمربی فرانسوی آرسنال همچنین از اینکه تیمش موفق شد نتایج ضعیف سال های اخیر مقابل چلسی در لیگ را با یک پیروزی پرگل به پایان برساند ابراز خوشحالی کرد.

ونگر پس از بازی به شبکه BT Sport گفت:

خیلی خوشحالم. حقایق نا خوشایندی وجود داشتند و ما باید تاریخ چند سال اخیر را تغییر می دادیم. این کار را شیوه و اراده مناسب انجام دادیم. در کل ریتم بازی ما خیلی خوب بود و این مشکلاتی را برای چلسی درست کرد. در این بازی متعهد و منظم بودیم و یافتن چنین تعادلی در این بازی ها کار آسانی نیست.

ما می خواهیم همیشه از نظر سرعت و کیفیت تکنیکی اینگونه بازی کنیم امیدوارم این بازی به بازیکنان نشان دهد ما در مسیر درست قرار داریم با اینکه هنوز جا برای پیشرفت وجود دارد.

امیدوارم مشکل کوکلین جدی نباشد اما همان زانویش که فصل پیش دچار مشکل شد احساس ناراحتی می کند. امیدوارم به اندازه پارسال از میادین دور نباشد. ما کوکلین را از دست دادیم اما ژاکا به جای او به بازی آمد و بلافاصله در جریان بازی قرار گرفت. این تفاوت بزرگی را رقم زد. فکر می کنم ژاکا و موستافی هر دو نمایش برجسته ای داشتند. متعهد بودند، باهوش بازی کردند و از نظر تکنیکی خوب نشان دادند بنابراین خیلی خوشحالم.

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت