پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 22570 4 مهر 1395 ساعت [ 0:16 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

هفته ششم لالیگا : لاس پالماس 2 – 2 رئال مادرید//شوک به زیدان در 5 دقیقه پایانی

تیم رئال مادرید از هفته ششم رقابت های لالیگا در خانه لاس پالماس به تساوی ۲-۲ دست یافت تا در دومین هفته متوالی امتیاز از دست دهد. سایت تیفوسی به گزارش وب سایت رسمی برنامه نود، بعد از تساوی ۱-۱ هفته گذشته مقابل ویارئال در سانتیاگو برنابئو، مادریدی ها امشب در ورزشگاه گرن کاناریا نیز […]

تیم رئال مادرید از هفته ششم رقابت های لالیگا در خانه لاس پالماس به تساوی ۲-۲ دست یافت تا در دومین هفته متوالی امتیاز از دست دهد.

سایت تیفوسی به گزارش وب سایت رسمی برنامه نود، بعد از تساوی ۱-۱ هفته گذشته مقابل ویارئال در سانتیاگو برنابئو، مادریدی ها امشب در ورزشگاه گرن کاناریا نیز مقابل لاس پالماس به تساوی رضایت دادند تا با ۱۴ امتیاز همچنان صدرنشین باقی بمانند.

لحظات حساس:

دقیقه ‘۶: برخلاف چند بازی اخیر، رئال مادرید این مسابقه را از ابتدای کار با فشار بالا آغاز کرد و توپ ربایی کروس پشت محوطه لاس پالماس و شوت پای چپ او توسط واراس برگشت داده شد.

دقیقه ‘۸: خطای صورت گرفته روی ناچو در نزدیکی نقطه کرنر، با ارسال عالی کروس و ضربه سر موراتا همراه شد که واراس با واکنش خوب خود توپ را به کرنر فرستاد.

دقیقه ‘۲۴: روی پاس خوب بیل، کارواخال از سمت راست تا نزدیکی دروازه نفوذ کرد و پاس به بیرون داد، اما مدافعان لاس پالماس اجازه ضربه زدن به رونالدو و موراتا ندادند و در شلوغی منطقه، توپ برگشت داده شد.

دقیقه ‘۳۳ (۰-۱)(مارکو آسنسیو): ناچو از سمت چپ پا به توپ به خوبی حرکت کرد و وارد محوطه شد و در حالیکه واراس ضربه پای چپ این بازیکن را برگشت داده بود، آسنسیو از راه رسید و با ضربه سر دروازه پیش روی خود را باز کرد.

دقیقه ‘۳۸ (۱-۱)(پدرو تانا): دروازه رئال مادرید در اولین حمله جدی میزبان باز شد؛ ارسال توپ از سمت چپ، داخل محوطه به تانا رسید و این بازیکن پس از کنترل و چرخش توپ در فضای خالی دفاع حریف، با یک ضربه زمینی توپ را به گوشه دروازه فرستاد.

دقیقه ‘۴۳: پاس قطری خوب کروس به بیل در سمت راست، با شوت محکم پای راست این بازیکن همراه شد که واراس به خوبی راه توپ را بست و یک کرنر به حریف داد. در نهایت نیمه اول با تساوی ۱-۱ دو تیم به پایان رسید تا رئال مادرید تنها یک نیمه برای کسب هر ۳ امتیاز فرصت داشته باشد.

دقیقه ‘۴۶: پاس عرضی رونالدو از سمت چپ به پشت محوطه، با ضربه پای چپ بیل همراه شد که واراس با واکنشی خوب توپ را دفع کرد.

دقیقه ‘۶۳: بنزما به جای آسنسیو وارد میدان شد و در اولین فرصت روی ارسال کرنر کروس و اثر گذاری واران، از چند قدمی ضربه آرامی به توپ زد که به راحتی در اختیار دروازه بان قرار گرفت.

دقیقه ‘۶۸ (۱-۲)(کریم بنزما): روی پاس در عمق موراتا، رونالدو در موقعیت تک به تک قرار گرفت اما ضربه بد این بازیکن را واراس برگشت داد که بنزما در ادامه با پای چپ دروازه را باز کرد تا تعویض طلایی زیدان باشد.

دقیقه ‘۷۲: کریستیانو رونالدو بعد از ارائه نمایشی ضعیف با تصمیم شجاعانه زیدان از بازی خارج شد و جای خود را به لوکاس وازکز داد.

دقیقه ‘۸۰: ایسکو هم به جای موراتا وارد میدان شد تا تیم زیدان در پی حفظ نتیجه خارج از خانه باشد.

دقیقه ‘۸۵ (۲-۲)(سرخیو آراخو): شوک به مادریدی ها؛ روی ارسال توپ از سمت راست، بازیکن لاس پالماس با سر روی توپ اثر گذاشت و با خروج اشتباه کاسیا، ضربه آراخو ابتدا به سینه این دروازه بان برخورد کرد و سپس مقابل پای وی قرار گرفت تا به راحتی دروازه خالی را باز کند.

دقیقه ‘۳+۹۰: نفوذ کارواخال از سمت راست و ارسال توپ به روی دروازه، با ضربه سر بد ایسکو همراه شد که این موقعیت ایده آل در آخرین ثانیه ها نیز از دست رفت تا رئال مادرید به دومین تساوی متوالی خود در لالیگا دست یافته و تنها با یک امتیاز برتری نسبت به بارسلونا در صدر جدول قرار بگیرد.

 ترکیب دو تیم و آمار بازی:

 

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت