پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 22618 4 مهر 1395 ساعت [ 18:11 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

رونالدو و بدترین شروع با رئال در لالیگا از زمانی که به این تیم پیوسته

مهاجم پرتغالی رئال‌مادرید در فصل جاری لالیگا بدترین شروع خود را در لیگ دسته اول فوتبال از فصل ۱۰-۲۰۰۹ تجربه کرده است. سایت تیفوسی به گزارش خبرگزاری تسنیم، کریستیانو رونالدو از فصل 10-2009 و زمانی که به گران‌قیمت‌ترین بازیکن دنیا تبدیل شد، هر فصل با یک شروع خوب و با گل‌های پرشمار، رکوردی را جابجا […]

مهاجم پرتغالی رئال‌مادرید در فصل جاری لالیگا بدترین شروع خود را در لیگ دسته اول فوتبال از فصل ۱۰-۲۰۰۹ تجربه کرده است.

سایت تیفوسی به گزارش خبرگزاری تسنیم، کریستیانو رونالدو از فصل 10-2009 و زمانی که به گران‌قیمت‌ترین بازیکن دنیا تبدیل شد، هر فصل با یک شروع خوب و با گل‌های پرشمار، رکوردی را جابجا کرده اما فصل 17-2016 برای او شروعی چندان دلچسب نداشته است.

رونالدو در هیچ یک از فصول حضورش در لالیگا از زمانی که منچستریونایتد را برای پیوستن به سفیدپوشان مادرید ترک کرد، در زدن گل به اندازه فصل جاری ضعیف عمل نکرده است. در حقیقت رونالدو در هیچ یک از هفت فصلی که تا کنون در رئال‌‌مادرید بازی کرده، سابقه نداشته که پس از گذشت شش هفته از آغاز رقابت‌ها تنها یک گل زده باشد.

بدترین رکوردی که رونالدو پیش از این در شش هفته نخست لالیگا به ثبت رسانده بود، مربوط به فصل 11-2010 بود که در آن مدت سه گل زد. بهترین رکورد گلزنی رونالدو برای شش هفته نخست لالیگا هم مربوط به فصل 15-2014 می‌شود که در آن مدت 10 گل به ثمر رساند.

تنها گلی که رونالدو در شش هفته سپری شده از فصل جاری لالیگا به ثمر رسانده، بازی خانگی کهکشانی‌ها برابر اوساسونا بود که در دقیقه ششم آن گل نخست پیروزی 5 بر 2 رئال را زد. البته رونالدو به دلیل مصدومیت دو بازی نخست رئال‌مادرید در فصل جدید لالیگا را از دست داد.

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت