پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 22622 4 مهر 1395 ساعت [ 18:18 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

صعود تیم نوجوانان ایران به جام جهانی 2017

تیم فوتبال نوجوانان کشورمان با برتری مقابل ویتنام در مرحله یک چهارم نهایی رقابت‌های قهرمانی آسیا، موفق شد مجوز صعود به جام جهانی را کسب کند. سایت تیفوسی به گزارش خبرگزاری تسنیم، تیم فوتبال نوجوانان کشورمان پس از صعود به مرحله یک چهارم نهایی رقابت‌های قهرمانی 2016 آسیا در هند، حریف ویتنام شد که امروز […]

تیم فوتبال نوجوانان کشورمان با برتری مقابل ویتنام در مرحله یک چهارم نهایی رقابت‌های قهرمانی آسیا، موفق شد مجوز صعود به جام جهانی را کسب کند.

سایت تیفوسی به گزارش خبرگزاری تسنیم، تیم فوتبال نوجوانان کشورمان پس از صعود به مرحله یک چهارم نهایی رقابت‌های قهرمانی 2016 آسیا در هند، حریف ویتنام شد که امروز (یکشنبه) به مصاف این تیم رفت و با نتیجه 5 بر صفر به برتری رسید.

الهیار صیادمنش (2 گل) محمد قادری، علیرضا اسدآبادی و امیرحسین خدامرادی گل‌های تیم ایران را در این دیدار به ثمر رساندند.

علی غلامزاده، طاها شریعتی، سعید آهنی (80 – احمد دواسری)، امیرحسین اسماعیل‌زاده، امیرحسین خدامرادی، محمد شریفی، محمد غبیشاوی، محمد قادری، وحید نامداری (46 – علیرضا اسدآبادی)، الهیار صیادمنش و احمدرضا جلالی بازیکنانی بودند که امروز در این دیدار به مصاف ویتنام رفتند.

شاگردان عباس چمنیان با پیروزی مقابل ویتنام و صعود به جام چهار تیم برتر آسیا مجوز حضور در جام جهانی 2017 فوتبال پسران زیر 17 سال را که به میزبانی هند برگزار می‌شود، کسب کردند.

تیم نوجوانان در مرحله نیمه نهایی باید روز پنجشنبه، 8 مهرماه به مصاف برنده دیدار ازبکستان و عراق برود.

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت