پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 22641 5 مهر 1395 ساعت [ 9:06 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

جام جهانی فوتسال ۲۰۱۶ – کلمبیا :پرتغال و آرژانتین هم راهی نیمه نهایی شدند

تیم‌های ملی فوتسال آرژانتین و پرتغال با شکست حریفان خود به جمع چهار تیم پایانی جام جهانی راه یافتند. سایت تیفوسی به گزارش خبرگزاری تسنیم، بامداد امروز (دوشنبه) دو بازی باقیمانده از مرحله یک چهارم نهایی مسابقات فوتسال جام جهانی 2016 برگزار شد که در آن، تیم‌های آرژانتین و پرتغال مقابل حریفان خود به برتری […]

تیم‌های ملی فوتسال آرژانتین و پرتغال با شکست حریفان خود به جمع چهار تیم پایانی جام جهانی راه یافتند.

سایت تیفوسی به گزارش خبرگزاری تسنیم، بامداد امروز (دوشنبه) دو بازی باقیمانده از مرحله یک چهارم نهایی مسابقات فوتسال جام جهانی 2016 برگزار شد که در آن، تیم‌های آرژانتین و پرتغال مقابل حریفان خود به برتری رسیدند و به مرحله بعد راه یافتند.

در یکی از این مسابقات که از ساعت 00:00 آغاز شد، تیم ملی آرژانتین موفق شد با نتیجه 5 بر صفر، مصر، تنها نماینده باقیمانده از قاره آفریقا را شکست دهد. گل‌های تیم آرژانتین را تابوردا در دقیقه 12، استازونه در دقیقه 14، باسیله در دقیقه 28، کازولینو در دقیقه 29 و باتیستونی در دقیقه 34 به‌ثمر رساندند.

در دیگر دیدار این مرحله نیز، تیم‌های ملی آذربایجان و پرتغال به مصاف هم رفتند که این بازی نزدیک، با پیروزی 3 بر 2 پرتغال به اتمام رسید. گل‌های پرتغال را ژو در دقیقه 8، ژائو ماتوس در دقیقه 18 و ریکاردینیو در دقیقه 28 زدند. بولینیا در دقیقه 13 و ادواردو در دقیقه 35، گل‌های آذربایجان را وارد دروازه پرتغال کردند.

با این نتایج، تیم‌های آرژانتین و پرتغال به مرحله نیمه نهایی جام جهانی صعود کردند و بامداد پنجشنبه هشتم مهرماه، برای صعود به فینال مسابقات، با هم دیدار خواهند کرد.

نتایج مسابقات امروز جام جهانی فوتسال به شرح زیر است:

* آرژانتین 5 – مصر صفر

*پرتغال 3 – آذربایجان 2

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت