پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 22645 5 مهر 1395 ساعت [ 10:53 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

کونته: دو شب است که نخوابیده ام

آنتونیو کونته بعد از شکست ۳-۰ چلسی مقابل آرسنال اظهار داشت که این تیم باید پیشرفت کند و در غیر اینصورت خطر تمام کردن فصل در میانه های جدول همچنان برای این تیم وجود دارد. سایت تیفوسی به گزارش وب سایت رسمی برنامه نود، چلسی فصل ۲۰۱۵/۱۶ را با قرار گرفتن در رتبه دهم لیگ […]

آنتونیو کونته بعد از شکست ۳-۰ چلسی مقابل آرسنال اظهار داشت که این تیم باید پیشرفت کند و در غیر اینصورت خطر تمام کردن فصل در میانه های جدول همچنان برای این تیم وجود دارد.

سایت تیفوسی به گزارش وب سایت رسمی برنامه نود، چلسی فصل ۲۰۱۵/۱۶ را با قرار گرفتن در رتبه دهم لیگ برتر به پایان رساند و حالا سرمربی جدید و ایتالیایی این تیم اذعان می کند که آبی های لندن کار زیادی برای انجام دادن، دارند.

اگر می خواهیم در جمع تیم های بالای جدول باشیم و نه در میانه های جدول، باید بهتر از این عمل کنیم. اما پیام من مهم نیست. مهمترین پیامی که دریافت می کنید، داخل زمین است. همه ما باید این پیام را درک کنیم، و خیلی زود راه حل مناسب برای پیشرفت را پیدا کنیم. بعد از چنین شکستی [مقابل آرسنال] نمی خوابم، دو شب است که نخوابیده ام. وقتی نمی خوابم، فکر می کنم و فکر کردن مهم است.

بین دو نیمه عصبانی شدم اما ترجیح می دهم صحبت ها را پیش خود نگه دارم. قوانینی در رختکن تیم وجود دارد. مطمئناً بازیکنان هم مثل من عصبانی بودند. از بازی و عملکرد خود راضی نبودیم. باید خیلی خیلی زود راه حل را پیدا کنم چون مقابل آرسنال خیلی بد بازی کردیم.

چلسی با پشت سر گذاشتن سومین بازی بدون برد، اکنون در رده هشتم جدول قرار گرفته است.

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت