پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 22651 5 مهر 1395 ساعت [ 11:13 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

سیمئونه: طوری بازی کردیم که دپورتیوو می‌خواست!

سرمربی آرژانتینی روخی‌بلاکو تأکید کرد تیمش روز خوبی را مقابل دپورتیوو لاکرونیا در هفته ششم لالیگا سپری نکرده است. سایت تیفوسی به گزارش خبرگزاری تسنیم، دیه‌گو سیمئونه که شاگردانش شب گذشته (یکشنبه) در هفته ششم لالیگای اسپانیا در دیداری خانگی به سختی با نتیجه یک بر صفر از سد دپورتیوو لاکرونیا گذشتند، در کنفرانس خبری […]

سرمربی آرژانتینی روخی‌بلاکو تأکید کرد تیمش روز خوبی را مقابل دپورتیوو لاکرونیا در هفته ششم لالیگا سپری نکرده است.

سایت تیفوسی به گزارش خبرگزاری تسنیم، دیه‌گو سیمئونه که شاگردانش شب گذشته (یکشنبه) در هفته ششم لالیگای اسپانیا در دیداری خانگی به سختی با نتیجه یک بر صفر از سد دپورتیوو لاکرونیا گذشتند، در کنفرانس خبری پس از بازی گفت: ما نتوانستیم در این دیدار آن شیوه بازی را که مدنظرمان بود، ارائه دهیم. در واقع ما به شیوه‌ای بازی کردیم که لاکرونیا می‌خواست. ما نتوانستیم به بازی خود آن سرعت لازم را ببخشیم و همین مسئله کارمان را دشوار کرد.

وی در تمجید از هافبک فرانسوی تیمش که در دقیقه 59 به زمین آمد و شوت او در یک رفت و برگشت توسط گریزمان به تنها گل بازی منجر شد، اظهار داشت: کوین گامیرو زمانی که به‌عنوان بازیکن جانشین وارد زمین شد، عملکرد خوبی داشت و روی گل هم تأثیرگذار بود. کوین و آنتوان هنوز جا دارند تا درک بهتری از هم در زمین پیدا کنند. گامیرو تازه به اتلتیکو ملحق شده است، اما سرعت و استعداد لازم را دارد.

سرمربی آرژانتینی اتلتیکومادرید در خصوص مصدومیت دو بازیکن تیمش در این دیدار هم عنوان کرد: اخباری که از وضعیت آگوستو فرناندس شنیدیم، زیاد خوب نبود، اما با این حال باید منتظر بمانیم و ببینیم که ارزیابی پزشکان چه خواهد بود. این بازی برای ما خیلی خوب پیش نرفت و در کنار آگوستو، خوسه خیمنس نیز دچار آسیب‌دیدگی شد و مجبوریم بازیکنانی را جایگزین آنها کنیم.

اتلتیکومادرید چهارشنبه شب در دور دوم از مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا در ویسنته کالدرون از بایرن مونیخ، قهرمان آلمان پذیرایی می‌کند.

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت