پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 22659 5 مهر 1395 ساعت [ 11:28 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

مصاحبه با آندو : می خواهم برای سومین بار در جام جهانی بازی کنم

کاپیتان تیم ملی فوتبال گفت:جا دارد از مسئولان کشور ارمنستان و کمپی که ما در آن حضور داریم، تشکر کنیم که شرایط را برای حضور تیم ملی ایران در اینجا فراهم کردند. سایت تیفوسی آندرانیک تیموریان در گفت و گو با خبرنگار کاپ در ارمنستان درباره شرایط تیم ملی در بازیهای مقدماتی جام جهانی اظهار داشت: […]

کاپیتان تیم ملی فوتبال گفت:جا دارد از مسئولان کشور ارمنستان و کمپی که ما در آن حضور داریم، تشکر کنیم که شرایط را برای حضور تیم ملی ایران در اینجا فراهم کردند.

سایت تیفوسی آندرانیک تیموریان در گفت و گو با خبرنگار کاپ در ارمنستان درباره شرایط تیم ملی در بازیهای مقدماتی جام جهانی اظهار داشت:

آندرانیک تیموریان

بعد از 2 مسابقه ای که با موفقیت مقابل قطر و چین پشت سر گذاشتیم، حالا خودمان برای 2 دیدار سخت دیگر مقابل ازبکستان در تاشکند و برابر کره جنوبی در تهران پیش رو داریم. این 2 تیم رقیبان اصلی ما در راه رسیدن به جام جهانی محسوب می شوند و کسب امتیاز مقابل آنها بسیار ارزشمند است.

وی همچنین درباره شرایط تیم ملی افزود:

تمرینات خوبی را پشت سر می گذاریم و علاوه بر 17 بازیکنی که به تیم ملی دعوت شدند، اشکان دژاگه و پژمان منتظری هم که مصدوم شده بودند، کنار ما هستند. البته 6 بازیکن هم که جزو لژیونرهای ما در کشورهای اروپایی هستند، به زودی به ما اضافه می شوند.

کاپیتان تیم ملی فوتبال درباره کمپی که تیم ملی در آن استقرار پیدا کرده است، تصریح کرد:

کمپ بسیار خوبی برای تیم ملی تدارک دیده شده و می توانیم در زمین های این کمپ تمرینات خوبی را انجام دهیم. قطعا این اردو به ما کمک می کند تا در ادامه راه موفق تر باشیم. جا دارد از مسئولان کشور ارمنستان و کمپی که ما در آن حضور داریم، تشکر کنیم که شرایط را برای حضور تیم ملی ایران در اینجا فراهم کردند.

آندرانیک تیموریان

توضیح عکس: این عکس مربوط به اردوی ارمنستان و ارسالی از سوی خبرنگار کاپ در ارمنستان می باشد

تیموریان در پاسخ به این سوال قبل از سفر به ارمنستان شناختی از کمپ تمرینی تیم ملی داشته، گفت:

من با مارکار آقاجانیان قبل از اینکه به ارمنستان بیاییم حرف زدم و او به من گفت که کمپ بسیار خوبی میزبان تیم ملی است. اینجا واقعا امکانات خوبی دارد و همه چیز برای برگزاری تمرینات عالی است.

وی همچنین در گفت و گو با totalfootball.am/در ادامه با اشاره به سابقه خودش در تیم ملی خاطرنشان کرد:

من در 2 دوره یعنی سال 2006 در آلمان و سال 2014 در برزیل در ترکیب تیم ملی ایران به میدان رفتم و امیدوارم شرایطی فراهم شود تا برای سومین دوره به جام جهانی بروم. البته سال 2010 هم که صعود نکردیم، فقط یک امتیاز کم آوردیم وگرنه استحقاقش را داشتیم.

کاپیتان ارمنی تیم ملی در پایان افزود:

امیدوارم تیم ملی با بهترین شرایط به مصاف ازبکستان و کره جنوبی برود و بتوانیم امتیازات کامل این 2 مسابقه را بگیریم. قطعا در بازی با کره جنوبی مثل همیشه از حمایت هوادارانمان برخوردار هستیم.

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت