پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 22665 5 مهر 1395 ساعت [ 11:57 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

تایید صلاحیت کفاشیان برای انتخابات شورای فیفا

کمیته اخلاق فیفا صلاحیت نائب رئیس فدراسیون فوتبال قطر برای شرکت در انتخابات شورای فیفا را تایید نکرد، این درحالی است که در گزارش نهایی کمیته اخلاق فیفا نام علی کفاشیان نائب رئیس فدراسیون فوتبال ایران به عنوان نامزد تایید صلاحیت شده، دیده می‌شود. سایت تیفوسی به گزارش ایسنا و به نقل الشرق، انتخابات شورای […]

کمیته اخلاق فیفا صلاحیت نائب رئیس فدراسیون فوتبال قطر برای شرکت در انتخابات شورای فیفا را تایید نکرد، این درحالی است که در گزارش نهایی کمیته اخلاق فیفا نام علی کفاشیان نائب رئیس فدراسیون فوتبال ایران به عنوان نامزد تایید صلاحیت شده، دیده می‌شود.

سایت تیفوسی به گزارش ایسنا و به نقل الشرق، انتخابات شورای فیفا در 27 سپتامبر به میزبانی کشور هند برگزار می‌شود. کمیته اخلاق فدراسیون بین‌المللی فوتبال اسامی افراد تایید صلاحیت شده از قاره کهن را به کنفدراسیون فوتبال آسیا اعلام کرد.

نکته جالبی که در گزارش کمیته اخلاق فیفا به چشم می‌آید این است که نام سعود المهندی نائب رئیس فدراسیون فوتبال قطر دیده نمی‌شود.

کمیته اخلاق در نامه‌ای که به کنفدراسیون فوتبال آسیا نوشت، تاکید کرد که نائب رئیس فدراسیون فوتبال قطر نمی‌تواند در این انتخابات شرکت کند و صلاحیت این شیخ قطری تایید نشده است.

سعود المهندی نقش زیادی در رسیدن میزبانی جام جهانی 2022 به قطری‌ها داشت و کمیته اخلاق فیفا اتهاماتی را به این شیخ قطری وارد کرده است تا بار دیگر ثابت شود که گمانه زنی های درباره تبانی در رسیدن میزبانی جام جهانی 2022 به قطری ها وجود دارد.

در گزارش کمیته اخلاق فیفا، صلاحیت علی کفاشیان نائب رئیس فدراسیون فوتبال ایران تایید شده و او می تواند برای کسب یکی از سه کرسی آسیا در شورای فیفا رقابت کند.

انتهای پیام

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت