پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 22667 5 مهر 1395 ساعت [ 18:12 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

گریزمان: بکام الگوی من بود

مهاجم فرانسوی آتلتیکو اعتراف کرد ستاره سابق تیم رقیب الگوی وی بوده است. سایت تیفوسی به گزارش وب سایت نود، آنتوان گریزمان مهاجم تیم فوتبال آتلتیکو مادرید اسپانیا که فصل گذشته با گلزنی های خود موفق شد آتلتیکو مادرید را به فینال لیگ قهرمانان اروپا و سپس تیم ملی فرانسه را به فینال رقابت های […]

مهاجم فرانسوی آتلتیکو اعتراف کرد ستاره سابق تیم رقیب الگوی وی بوده است.

سایت تیفوسی به گزارش وب سایت نود، آنتوان گریزمان مهاجم تیم فوتبال آتلتیکو مادرید اسپانیا که فصل گذشته با گلزنی های خود موفق شد آتلتیکو مادرید را به فینال لیگ قهرمانان اروپا و سپس تیم ملی فرانسه را به فینال رقابت های یورو ۲۰۱۶ هدایت کرد، از ستاره سابق رئال مادرید و تیم ملی انگلیس تمجید کرد و از مدل موهای او را بسیار دوست داشتنی خواند.

مهاجم تیم ملی فرانسه در مصاحبه ای اعلام کرد که تا چه اندازه نسبت به دیوید بکام علاقه داشته و بازی های او را دنبال کرده است. وی درباره دیوید بکام گفت:

مدتها با موهای بلند بازی می کردم زیرا الگوی من یعنی دیوید بکام با همین مدل مو در میدان حاضر می شد. بعد از آن بکام موهای خود را خیلی بلند کرد و مدل های مختلفی روی سر خود پیاده کرد که من نمی توانستم با موهایم چنین مدل هایی بزنم زیرا موهای من به همان سرعت رشد نمی کنند. اکنون موهای خود را کوتاه کرده و رنگ می کنم اما هنوز هم دوست دارم به طور مرتب مدل موهایم را تغییر دهم.

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت