خانه / اخبار فوتبال ایران / لیگ برتر ایران / اخبار استقلال / پیشنهاد تیم های قطری برای جذب بختیار رحمانی!!! بازارگرمی یا واقعیت؟
bakhtiar-rahmani-esteghlal

پیشنهاد تیم های قطری برای جذب بختیار رحمانی!!! بازارگرمی یا واقعیت؟

هافبک تیم فوتبال استقلال با پیشنهاد ۲ باشگاه قطری مواجه شده ومدیر برنامه‌های این بازیکن در انتظار تصمیم باشگاه قطری برای خروج نام یک بازیکن آسیایی از فهرست این تیم عربی است.

سایت تیفوسی به گزارش وب سایت نود، در حالی که ۷ هفته از رقابت‌های لیگ برتر گذشته است، بختیار رحمانی هافبک تیم فوتبال استقلال با پیشنهاد دو باشگاه از کشور قطر مواجه شده است.

مدیر برنامه‌های این بازیکن ۲ روز پیش به کشور قطر سفر کرد و مذاکرات با ۲ تیم در مورد این بازیکن را آغاز کرد که هافبک شماره ۷ استقلال به شدت مورد توجه یکی از این دو تیم قرار گرفته است.

از سوی دیگر باشگاه ام‌الصلال تیم سابق پژمان منتظری خواستار به خدمت گیری بختیار رحمانی شده اما تیم دیگری که بختیار رحمانی را خواستار است، تیمی است که قبلا یک بازیکن کنونی شاغل در فوتبال ایران در این تیم بازی کرده است.

از طرف دیگر تیمی که خواهان رحمانی شده قصد دارد یکی از بازیکنان آسیایی خود را کنار بگذارد و هافبک شماره ۷ استقلال را به خدمت بگیرد.

ظاهرا بختیار رحمانی در قراردادش با استقلال بندی را گنجانده که هرگاه پیشنهاد داشته باشد می‌تواند از جمع آبی‌پوشان جدا شود و البته بندهای مالی نیز در تصمیم‌گیری هافبک کنونی استقلال نقش مؤثری دارد. باید دید باشگاه استقلال که در ابتدای این فصل این بازیکن را به خدمت گرفته آیا با این انتقال موافق است یا اینکه در نهایت جدایی رحمانی از استقلال منتفی خواهد شد.

درباره admin

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *