پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 22684 5 مهر 1395 ساعت [ 23:27 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

کروس: لالیگا یک سر و گردن بالاتر از سایر لیگ هاست

 تونی کروس پیش از جدال فردا شب رئال مادرید مقابل دورتموند در مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا، کنار زیدان در کنفرانس مطبوعاتی حاضر شد. سایت تیفوسی به گزارش وب سایت رسمی برنامه نود، در اتاق کنفرانس مطبوعاتی ورزشگاه سیگنال ایدونا پارک، کروس زودتر از زیدان به سؤالات خبرنگاران پاسخ داد و صحبت های خود را […]

 تونی کروس پیش از جدال فردا شب رئال مادرید مقابل دورتموند در مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا، کنار زیدان در کنفرانس مطبوعاتی حاضر شد.

سایت تیفوسی به گزارش وب سایت رسمی برنامه نود، در اتاق کنفرانس مطبوعاتی ورزشگاه سیگنال ایدونا پارک، کروس زودتر از زیدان به سؤالات خبرنگاران پاسخ داد و صحبت های خود را اینگونه آغاز کرد:

دورتموند خیلی خوب بازی می کند و گل های زیادی به ثمر می رساند. اما این تغییر زیادی در برنامه های ما ایجاد نمی کند. در هر مسابقه ما سعی می کنیم بازی خود را انجام دهیم، نمی خواهیم گلی دریافت کنیم، اما فردا بازی سختی خواهیم داشت. آنها مربی بسیار خوبی دارند، که رویکرد مشخصی دارد. مهمترین چیز برای ما این است که پاسخی داشته باشیم. آنها در خانه خیلی هجومی بازی می کنند و این سبک آنهاست. امیدوارم که بتوانیم آنها را متوقف کنیم و در این صورت موفق خواهیم شد. در این ورزشگاه، با این جو و با توجه به کیفیت رقابتی که در آن بازی می کنیم، دورتموند آزمون خوبی برای ماست. هیچ شکی ندارم که در فرم خیلی خوبی هستیم.

تعویض کریستیانو رونالدو:

من این را کاملاً طبیعی می بینم، این هم یکی از مسائلی که بیش از حد واقعی به آن پرداخته می شود. رخ دادن چنین اتفاقاتی طبیعی است و من به آن عادت کرده ام. تقریباً برای همه بازیکنان غیر ممکن است که در طول یک فصل ۶۰ بازی خیلی خوب داشته باشد. مربی کسی است که تصمیم می گیرد چه کسی به طور کامل بازی کند و چه کسی زودتر تعویض شود. کریستیانو مثل همیشه به تمرینات بازگشته و آماده است.

مصدومیت کاسمیرو:

کاسمیرو در این تیم یک بازیکن کلیدی است. او قابلیت های زیادی به تیم می افزاید و چیزی اضافه کرده که قبلاً نداشتیم. در غیاب او نحوه بازی من خیلی تغییر نخواهد کرد. سعی می کنم توپ را بگیرم و در هنگام دفاع پستی که معمولاً او پوشش می داد، را به عهده خواهم داشت.

حریف آلمانی:

ما مقابل شالکه و ولفسبورگ شکست خوردیم و با اینحال قهرمان لیگ قهرمانان اروپا شدیم. جدال میان تیم های اسپانیایی و آلمانی مسابقات با کیفیتی ارائه کرده اند. در کنار لیگ انگلیس، اینها بهترین لیگ های اروپا هستند. فکر می کنم در حال حاضر لیگ اسپانیا یک سر و گردن بالاتر است.

جو حاکم بر تیم و گروه:

چند سال پیش، رئال مادرید اینجا بازی کرده و لازم نیست که در مورد جو ورزشگاه دورتموند چیز های زیادی گفته شود. من هم سابقه بازی در اینجا را دارم. با اینجا آشنا هستیم و می دانیم که بازی در این ورزشگاه سخت است. مردم اسپانیا فوتبال آلمان را دنبال می کنند و می دانیم که آنها دومین تیم برتر آلمان هستند.

آمادگی جسمانی:

قسمت آمادگی جسمانی چیز بسیار مهمی است. امسال پیش فصل بسیار کوتاهی داشتم. معرفی چیزی جدید برای تیم همیشه خوب است. زیدان می خواست پینتوس را به تیم بیاورد و ما تأثیر او را در ماه آوریل و می خواهیم دید. فصل گذشته را با قدرت تمام کردیم و حالا می خواهیم که برای بازی فردا در فرم خوبی باشیم.

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت