پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 22699 6 مهر 1395 ساعت [ 10:56 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

پیش بازی دورتموند-رئال مادرید، وقتی لیگ قهرمانان جدی می شود!!!

– از دور دوم مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا بوروسیا دورتموند میزبان رئال مادرید خواهد بود. سایت تیفوسی به گزارش وبسایت نود، دورتموند پس از کسب پیروزی پرگل در دور اول لیگ قهرمانان اروپا به مصاف قهرمان فصل گذشته این رقابت ها خواهد رفت. دیداری که از هر جهت حساس و دیدنی خواهد بود. قضاوت این […]

– از دور دوم مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا بوروسیا دورتموند میزبان رئال مادرید خواهد بود.


سایت تیفوسی به گزارش وبسایت نود، دورتموند پس از کسب پیروزی پرگل در دور اول لیگ قهرمانان اروپا به مصاف قهرمان فصل گذشته این رقابت ها خواهد رفت. دیداری که از هر جهت حساس و دیدنی خواهد بود. قضاوت این بازی را تیم داوری انگلیس به رهبری مارک کلاتنبورگ برعهده خواهد داشت.


وضعیت دو تیم
بوروسیا دورتموند: دورتموند فصل را عالی آغاز کرده است و پس از پایان هفته پنجم بوندس لیگا در رده دوم ایستاده است. در لیگ قهرمانان هم در بازی اول این گروه در لهستان لژیا ورشو را با نتیجه ۶-۰ شکست داد. در آخرین بازی لیگ روز جمعه آن ها ۳-۱ فرایبورگ را شکست دادند. بازیکنان دورتموند در ۴ بازی آخر ۲۰ بار موفق به گلزنی شده اند، آماری فوق العاده.
رئال مادرید: فصل برای زیدان با کسب جام آغاز شد و تیم او توانست به رکورد ۱۶ پیروزی متوالی در لالیگا برسد اما ویارئال هفته گذشته ترمز بردهای پیاپی رئال مادرید را کشید و این هفته در بازی مقابل لاس پالماس هم تیم زیدان یک تساوی دیگر کسب کرد. با وجود کسب این دو تساوی رئال مادرید کماکان در صدر جدول رقابت های لالیگا قرار دارد. در بازی اول خود در لیگ قهرمانان در سانتیاگو برنابئو به سختی و با گل های دقایق پایانی ۲-۱ اسپورتینگ پرتغال را شکست دادند.
پیشینه بازی دو تیم
♦ دو تیم تاکنون ۱۰ بار مقابل هم به میدان رفته اند.

♦ در این ۱۰ بازی ۳ برد برای دورتموند، ۴ برد برای رئال مادرید ثبت شده است و ۳ بازی دو تیم هم با تساوی خاتمه یافته است.

♦ در دیدارهای قبلی دو تیم، دورتموند ۱۲ گل و رئال مادرید ۱۴ گل به ثمر رسانده اند.

♦ بهترین برد دورتموند مقابل رئال مادرید با نتیجه ۴-۱ در آن بازی معروف رقم خورد و یک سال بعد رئال مادرید با کسب برد ۳-۰ در سانتیاگو برنابئو بهترین برد خود مقابل دورتموند را ثبت کرد.


غایبین بازی

دورتموند: اریک دورم، مارکو رویس، مایکل مرینو، اسون بندر

رئال مادرید: مارسلو، کاسمیرو


نکات ویژه بازی 

♦ رئال مادرید در ۵ بازی خود در آلمان مقابل دورتموند برد را تجربه نکرده است. در لیگ قهرمانان اروپا رئال مادرید تنها مقابل دو تیم شهر میلان رکوردی بدتر دارد (۷ بازی).

♦ ۶ گل آخر دورتموند مقابل رئال مادرید در لیگ قهرمانان توسط روبرت لواندوفسکی و مارکو رویس به ثمر رسیده است. این دو بازیکن به دلایلی متفاوت در این بازی نمی توانند به میدان بروند.

♦ دورتموند در ۴ بازی آخر خانگی خود مقابل تیم های اسپانیایی پیروز بوده است و کمتر از ۲ گل به ثمر نرسانده است.

♦ رونالدو در ۴ بازی آخر خود در لیگ قهرمان ۲ ضربه ایستگاهی را تبدیل به گل کرده است، رونالدو قبلاً این رکورد را در ۴۶ بازی ثبت کرده بود.

♦ رئال مادرید در ۱۴ بازی از ۱۵ بازی آخر خود در لیگ قهرمانان اروپا شکست ناپذیر بود.


اظهار نظر مربیان دو تیم

توماس توخل

آن ها انگیزه فوق العاده ای از خود نشان می دهند و توانایی تمرکز روی یک نقطه را دارند. شاید در مقابل بزرگترین باشگاه فوتبالی دنیا در جوی فوق العاده تیم خود را بهتر بشناسیم.  انتظار داریم که در بهترین فرم خود باشد. ما خود را برای بهترین فرم رئال مادرید آماده می کنیم. البته که ما به کیفیت واقعی آنها اذعان داریم. دفاع کردن مقابل آنها وظیفه سنگینی خواهد بود. باید خیلی هشیار باشیم، و برای سوئیچ کردن از حمله به دفاع باید منظم باشیم. باید مدت بیشتری توپ را در اختیار داشته باشیم.

زین الدین زیدان

یک نبرد سخت خواهد بود. دورتموند یک تیم فوتبالی خوب است. آنها تیم جوانی هستند که برخی تغییرات داشته اند اما رویکرد یکسانی دارند. ما دوست داریم که فوتبال خوبی ارائه کنیم و این کاری است که انجام خواهیم داد.


ترکیب احتمالی و آمار ترکیب احتمالی

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت