پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 22706 6 مهر 1395 ساعت [ 11:13 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

ناظم‌الشریعه: رقابت دیرینه‌ای با روسیه داریم

سرمربی تیم ملی فوتسال معتقد است کمبود دیدارهای دوستانه علت نتیجه نگرفتن تیم ملی در مرحله گروهی جام جهانی است. سایت تیفوسی به گزارش خبرگزاری تسنیم و به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، محمد ناظم الشریعه در کنفرانس خبری پیش از دیدار مقابل روسیه، در پاسخ به این پرسش که علت شرایط مطلوب تیم […]

سرمربی تیم ملی فوتسال معتقد است کمبود دیدارهای دوستانه علت نتیجه نگرفتن تیم ملی در مرحله گروهی جام جهانی است.

سایت تیفوسی به گزارش خبرگزاری تسنیم و به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، محمد ناظم الشریعه در کنفرانس خبری پیش از دیدار مقابل روسیه، در پاسخ به این پرسش که علت شرایط مطلوب تیم ایران و حضورتان در جمع 4 تیم برتر چیست، گفت: کمبود بازی‌های تدارکاتی در مرحله گروهی باعث شد نتایج مطلوبی را کسب نکنیم اما بازی‌های مرحله گروهی برای ما تدارکات خوبی بود. بازی‌های تیم‌ها را آنالیز و بازیکنان را بازی به بازی آماده کردیم. با تیم برزیل سال‌ها است که  مسابقه می‌دهیم و شرایطش را ارزیابی کرده‌ایم، همچنین توان بازیکنان‌مان از لحاظ ذهنی و جسمی در این دیدار به گونه‌ای بود که توانستیم پیروز میدان شویم. بازیکنانم بزرگ و قابل احترام هستند و پس از بازی برابر برزیل این موضوع به همگان ثابت شد. تیم آماده‌ای داریم و در هر بازی به میزبان آمادگی بازیکنان اضافه شد.

وی در ادامه درباره آمادگی ملی پوشان و تمرکزش برای دیدار مقابل روسیه و اینکه آیا نیم نگاهی به بازی فینال دارید،  عنوان کرد: تیم کاملاً آماده‌ای داریم و برای بازی با روسیه تمرینات خود را برگزار کرده‌ایم. تمام تمرکزمان روی رقابت با این تیم است نه مرحله نهایی.

سرمربی تیم ملی در پایان در پاسخ به اینکه کیفیت و نحوه بازی ایران برابر روسیه چگونه خواهد بود، اظهار داشت: روسیه، تیم بسیار بزرگی است و نقاط ضعف‌شان در حمله را با استفاده از بازیکن برزیلی دفع کرده‌اند. با روسیه دائماً بازی دوستانه انجام داده‌ایم و با نوع فوتسال آنها آشنا هستیم. رقابت دیرینه‌ای با این تیم داریم و آخرین بازی که با این تیم داشتیم سال گذشته بوده و فکر می‌کنم بازی بسیار زیبایی را در دیدار فردا از هر دو تیم شاهد باشیم.

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت