پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 22708 6 مهر 1395 ساعت [ 11:16 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

منصوریان و ناراحتی از شایعه پراکنی های فضای مجازی در مورد بیماری پورحیدری

سرمربی تیم فوتبال استقلال گفت: از انتشار برخی اخبار دروغ درباره منصور پورحیدری ناراحتم. سایت تیفوسی به گزارش خبرگزاری تسنیم و به نقل از سایت باشگاه استقلال، علیرضا منصوریان پس از ملاقات شب گذشته خود از منصور پورحیدری گفت: بر حسب وظیفه همراه با سید مهدی رحمتی برای دیدار با پورحیدری عزیز راهی بیمارستان شدیم. […]

سرمربی تیم فوتبال استقلال گفت: از انتشار برخی اخبار دروغ درباره منصور پورحیدری ناراحتم.

سایت تیفوسی به گزارش خبرگزاری تسنیم و به نقل از سایت باشگاه استقلال، علیرضا منصوریان پس از ملاقات شب گذشته خود از منصور پورحیدری گفت: بر حسب وظیفه همراه با سید مهدی رحمتی برای دیدار با پورحیدری عزیز راهی بیمارستان شدیم. منصورخان پدر معنوی و مرد بزرگ و پرافتخار فوتبال ایران و استقلال است. من سال‌های سال است خدمت پورحیدری ارادت دارم و از ایشان درس می‌گیرم. از خداوند بزرگ سلامتی ایشان را خواستارم و از هواداران استقلال نیز می‌خواهم برای سلامتی پورحیدری دعا کنند.

وی افزود: باید گلایه و ناراحتی شدید خود را بابت برخی رفتارها و بی معرفتی‌ها در فضای مجازی بیان کنم. متاسفانه برخی‌ها به جای استفاده درست از فضای مجازی، فقط اقدام به شایعه پراکنی و انتشار اخبار کذب می‌کنند و هیچ گونه توجی به عواقب کار خود ندارند و نمی‌دانند همین انتشار شایعات و دروغ‌ها، می‌تواند چه آسیب‌هایی به بار بیاورد. انتشار اخبار دروغ در مورد منصورخان، می‌تواند باعث ناراحتی و ناامنی ذهنی خانواده ایشان شود و یک کار غیر اخلاقی و دور از مرام و معرفت است. هر از گاهی هم به صورت دسته جمعی به صفحه یک نفر هجوم آورده می‌شود. بهتر است یک بار به عواقب و آسیب‌های این کار فکر کنیم.

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت