پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 22720 6 مهر 1395 ساعت [ 15:31 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

جو سنگین در تمرین رئال با رونالدوی همچنان عصبانی !!!

فوق‌ستاره پرتغالی رئال مادرید در تمرین شب گذشته این تیم رفتارهایی دور از انتظار داشت. سایت تیفوسی به گزارش خبرگزاری تسنیم، تیم فوتبال رئال مادرید در حال حاضر در آلمان به سر می‌برد و خود را آماده رویارویی با بورسیا دورتموند در دور دوم از مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا می‌کند، اما به‌نظر می‌رسد جو […]

فوق‌ستاره پرتغالی رئال مادرید در تمرین شب گذشته این تیم رفتارهایی دور از انتظار داشت.

سایت تیفوسی به گزارش خبرگزاری تسنیم، تیم فوتبال رئال مادرید در حال حاضر در آلمان به سر می‌برد و خود را آماده رویارویی با بورسیا دورتموند در دور دوم از مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا می‌کند، اما به‌نظر می‌رسد جو موجود در این تیم اسپانیایی خیلی خوب نیست.

در تمرینات شب گذشته (دو‌شنبه) سفیدپوشان مادریدی در ورزشگاه سیگنال ایدوناپارک، کریستیانو رونالدو که به هنگام تعویض شدنش در بازی شنبه مقابل لاس‌پالماس واکنش خوبی از خود نشان نداد و به هنگام خروج از زمین از الفاظ نامناسبی استفاده کرد، نشان داد که هنوز از تعویض شدنش در بازی شنبه و حواشی که رسانه‌ها برایش درست کرده‌اند، عصبانی است.

رونالدو در جلسه تمرینی شب گذشته کهکشانی‌ها رفتار خیلی سردی داشت و در حین بازی دو تکل خشن روی پای کریم بنزما و گرث بیل زد، دو مهاجمی که انتظار می‌رود در کنار کریس در خط حمله رئال برای تقابل با دورتموند قرار بگیرند. رسانه‌های اسپانیایی عنوان کرده‌اند که رونالدوی 31 ساله در تمرینات عصبانی بوده و رفتاری تنش‌زا از خود به نمایش گذاشته است.

در فیلمی که از تمرین رئال منتشر شده، کریس در تمرین حفظ توپ (تمرین پنج به دو) بارها از الفاظی نامناسب استفاده کرد. او در صحنه‌ای که به‌عنوان نفر وسط به‌دنبال گرفتن توپ از هم‌تیمی‌هایش بود، زیرلب خطاب به هم‌تیمی‌هایش می‌گوید: شما رفیق هستید؟!

کریس در صحنه‌ای دیگر در حالی که به‌نظر از هم‌تیم‌هایش شاکی است، زیرلب می‌گوید که اینها می‌خواهند به من خوبی کنند … و سپس از لفظ رکیکی استفاده می‌کند.

در ادامه فوق‌ستاره رئالی‌ها به سمت په‌په می‌رود و می‌گوید که این دوربین‌ها چه می‌خواهند که سر تمرین هستند؟! او حتی در صحنه‌ای که توپ به انگشتش می‌خورد با عصبانیت توپ را در دست می‌گیرد و زیر آن می‌زند.

تیم‌های بورسیا دورتموند و رئال مادرید از ساعت 23:15 امشب (سه‌شنبه) در ورزشگاه سیگنال ایدوناپارک به مصاف هم می‌روند.

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت