سرزمین اچ دی ads
خانه / خبرهای فوتبال خارجی / خبرهای تیم های ملی / فوری : احتمال برکناری سام الردایس از تیم ملی انگلیس

فوری : احتمال برکناری سام الردایس از تیم ملی انگلیس

سم آلاردایس که به فساد مالی متهم شده پس از تنها دو ماه از هدایت تیم ملی انگلیس برکنار خواهد شد.

سایت تیفوسی به گزارش وبسایت نود، نشریه تایمز انگلیس از جلسه اضطراری سران اتحادیه فوتبال این کشور در مورد آینده سم آلاردایس خبر داده است. آلاردایس به تلاش برای عقد قراردادی غیرقانونی با تعدادی خبرنگار که خودشان را نمایندگان سرمایه‌ گذاران آسیایی جا زدند متهم شده است.

نشریه تلگراف انگلیس در گزارشی افشاگرانه ادعا کرده فیلم و تصاویری وجود دارد که تمایل سرمربی تیم ملی انگلیس برای عقد قراردادی ۴۰۰ هزار پوندی با تعدادی سرمایه‌ گذار و مدیربرنامه‌ جهت ارائه راه های دور زدن ممنوعیت مالکیت طرف ثالث بر یک بازیکن را ثابت می‌ کند.

سران اتحادیه بنا بر گزارش نشریه تایمز از این اتهامات بسیار عصبانی هستند و انتظار می رود در پایان جلسه اضطراری خود تصمیم به برکناری آلاردایس که تنها دو ماه پیش هدایت تیم ملی انگلیس را بر عهده گرفت بگیرند.

بنا بر آخرین گزارش ها آلاردایس در جلسه ای که با سران اتحادیه داشته عنوان کرده تخلفی انجام نداده و بابت اظهاراتش علیه روی هاجسون به طور علنی عذرخواهی خواهد کرد.

درباره admin

من امیر لقمان ،با تجربه چندین ساله فعالیت در زمینه رسانه های هواداری فوتبالی با سایت تیفوسی که مرجع هواداران متعصب فوتبال است در خدمت شما سروران هستم .

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *