پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 22728 6 مهر 1395 ساعت [ 21:30 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

غیبت جهانبخش در بازی الکمار با تیم اسرائیلی از سوی این این باشگاه رسما تایید شد

تیم فوتبال آزد آلکمار هلند،پس از دیدار پنجشنبه شب با زنیت، در دور سوم رقابت های لیگ اروپا در مقابل نماینده رژیم صهیونستی صف آرایی خواهد کرد. سایت تیفوسی به گزارش وبسایت رسمی برنامه نود، باشگاه آلکمار طی خبری که روی صفحه اینستاگرام این باشگاه نیز منتشر شد اعلام کرد که علیرضا جهانبخش در حرکتی […]

تیم فوتبال آزد آلکمار هلند،پس از دیدار پنجشنبه شب با زنیت، در دور سوم رقابت های لیگ اروپا در مقابل نماینده رژیم صهیونستی صف آرایی خواهد کرد.

سایت تیفوسی به گزارش وبسایت رسمی برنامه نود، باشگاه آلکمار طی خبری که روی صفحه اینستاگرام این باشگاه نیز منتشر شد اعلام کرد که علیرضا جهانبخش در حرکتی ارزشمند و در حمایت از مردم ستمدیده و مظلوم فلسطین، در این بازی حضور پیدا نخواهد کرد. متن این خبر به شرح زیر است:

علیرضا جهانبخش در دیدار با نماینده رژیم صهیونیستی غایب خواهد بود. پس از صحبت های انجام شده و به علت وضعیت موجود میان کشور ایران و رژیم صهیونیستی، تصمیم گرفتیم برای اینکه در آینده فوتبالی او خللی وارد نشود، او را از لیست بازی با نماینده این رژیم خارج کنیم. این تصمیم پس از مشورت با مربیان و مسئولین فوتبال ملی ایران اتخاذ شده است.

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت