پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 22730 6 مهر 1395 ساعت [ 21:31 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

گزارش تمرین پرسپولیس با حضور برانکو

 تمرین تیم فوتبال پرسپولیس با حضور سرمربی کروات این تیم برگزار شد. سایت تیفوسی به گزارش وبسایت نود ، تمرین امروز پرسپولیس با حضور برانکو ایوانکویچ از ساعت ۱۶:۳۰ در زمین ورزشگاه شهید کاظمی برگزار شد. این اولین تمرین برانکو پس از بازگشت او به ایران بود و ۱۹ بازیکن زیر نظر این مربی آخرین […]

 تمرین تیم فوتبال پرسپولیس با حضور سرمربی کروات این تیم برگزار شد.

سایت تیفوسی به گزارش وبسایت نود ، تمرین امروز پرسپولیس با حضور برانکو ایوانکویچ از ساعت ۱۶:۳۰ در زمین ورزشگاه شهید کاظمی برگزار شد. این اولین تمرین برانکو پس از بازگشت او به ایران بود و ۱۹ بازیکن زیر نظر این مربی آخرین نکات تمرینی خود را برای بازی مقابل قشقایی شیراز در جام حذفی مرور کردند.

* به دلیل مراسم تجلیل از ۱۰ جانباز شهرستان ری توسط باشگاه پرسپولیس تمرین با ۳۰ دقیقه تاخیر آغاز شد. جانبازان ۸ سال دفاع مقدس امروز در محل تمرین حاضر شدند و با بازیکنان و برانکو خوش و بش کردند.

* به دلیل غیبت مارکو مربی بدنساز پرسپولیس بازیکنان ابتدا زیر نظر چوک بدن‌های خود را گرم کردند و سپس در عرض زمین به استارت‌های کوتاه و بلند روی آوردند.

* پلی‌آنسکی مدافع اوکراینی پرسپولیس که روز گذشته دچار مصدومیت شده بود امروز با سایر بازیکنان تمرین نکرد و به کارهای بدنسازی پرداخت.

* محسن مسلمان هم روز گذشته دچار مصدومیت جزیی شده بود که امروز پس از برطرف شدن مصدومیتش همراه بازیکنان پا به توپ شد و تمرین کرد.

* بازیکنان پس از کارهای کششی و نرمشی در گوشه‌ای از زمین به ۲ گروه تقسیم شدند و به کارهای پاسکاری و ترکیبی در عرض زمین پرداختند.

* کریم باقری که روز گذشته به دلیل غیبت برانکو عهده‌دار تمرینات پرسپولیس بود امروز در تمرین حضور داشت و به همراه بازیکنان تمرین کرد و پا به توپ شد.

* حدود ۵۰ هوادار در تمرین پرسپولیس حضور داشتند و از نزدیک نظارگر تمرینات سرخپوشان بودند.

* بازیکنان پس از کارهای ترکیبی به سمت دیگری از زمین رفتند و زیر نظر چوک به استارت‌های کوتاه و عبور از موانع روی آوردند و سپس مجدداً به ۲ گروه تقسیم شدند و به کارهای ترکیبی و شوت به سمت دروازه‌ روی آوردند.

* یکی از جانبازان ۸ سال دفاع مقدس امروز در تمرین پرسپولیس پیراهن تیم ملی کرواسی را بر تن داشت و برای لحظاتی در زمین تمرین پا به توپ شد و مورد استقبال برانکو قرار گرفت.

* علی اکبر طاهری که برای تجلیل از جانبازان ۸ سال دفاع مقدس امروز در ورزشگاه حضور پیدا کرده بود برای لحظاتی از نزدیک تمرینات پرسپولیس را مشاهده و با محمود خوردبین و برانکو لحظاتی صحبت کرد.

* ۶ بازیکن پرسپولیس به نام‌های علیرضا بیرانوند، سید جلال حسینی، محمد انصاری، رامین رضاییان، وحید امیری و مهدی طارمی که در اردوی تیم ملی برای دیدار مقابل ازبکستان حضور دارند غایبان تمرین امروز پرسپولیس بودند.

* بازیکنان در ادامه تمرینات خود به کارهای تاکتیکی روی آوردند و به ۲ گروه تقسیم شدند به طوری که مهاجمان در تدارک حمله بودند و مدافعان هم به کارهای دفاعی روی آوردند که برانکو در این تمرین نکات فنی را به شاگردان خود گوشزد می‌کرد.

* پایان بخش تمرینات امروز پرسپولیس فوتبال درون تیمی بود.

* دیدار ۲ تیم پرسپولیس و قشقایی شیراز روز جمعه ۹ مهر ماه در مرحله یک سی و دوم جام حذفی در ورزشگاه حافظیه شیراز برگزار خواهد شد.

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت