پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 22733 6 مهر 1395 ساعت [ 21:33 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

آنچلوتی: بازی آسان مقابل اتلتیکو مادرید وجود ندارد

کارلو آنچلوتی باری دیگر به ویسنته کالدرون برخواهد گشت. سایت تیفوسی به گزارش وبسایت نود، کارلو آنچلوتی کارنامه خوبی مقابل اتلتیکو مادرید در ویسنته کالدرون ندارد و قصد دارد با بایرن مونیخ اولین برد خود در این ورزشگاه را کسب کند. آنچلوتی عصر سه شنبه در کنفرانس خبری قبل از این دیدار شرکت کرد و […]

کارلو آنچلوتی باری دیگر به ویسنته کالدرون برخواهد گشت.


سایت تیفوسی به گزارش وبسایت نود، کارلو آنچلوتی کارنامه خوبی مقابل اتلتیکو مادرید در ویسنته کالدرون ندارد و قصد دارد با بایرن مونیخ اولین برد خود در این ورزشگاه را کسب کند.

آنچلوتی عصر سه شنبه در کنفرانس خبری قبل از این دیدار شرکت کرد و گفت:

اتلتیکو شیوه بازی خاصی دارد. من آن ها را به خوبی می شناسم اما این نمی تواند برای ما یک امتیاز باشد. بازی مقابل این تیم همیشه دشوار است و بازی فردا از این قاعده مستثنی نیست. متس هوملس در آخرین جلسه تمرین حضور داشت و مشکلی برای حضور در این دیدار ندارد. سیمئونه دوست نزدیک و خوب من است. او یکی از بهترین مربیان حال حاضر جهان است. اتلتیکو تیمی بسیار سازمان یافته است و ما نیاز به یک نمایش خوب مقابل این تیم نیاز داریم. بازگشت به مادرید همیشه خوب است. ما مشتاقانه در انتظار بازی فردا (چهارشنبه) هستیم.

کارلو آنچلوتی برای دیدار مقابل اتلتیکو مادرید بیشتر بازیکنان مهم و کلیدی خود را در اختیار دارد و تنها داگلاس کاستا همراه این تیم به مادرید سفر نکرده است.

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت