پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 22745 6 مهر 1395 ساعت [ 23:13 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

گواردیولا: دی بروین حداکثر تا ۲۰ روز دیگر به میادین باز می‌گردد

سرمربی منچستر سیتی ابراز امیدواری کرده ستاره بلژیکی این تا سه هفته دیگر به میادین بازگردد. سایت تیفوسی به گزارش وبسایت نود، پپ گواردیولا در نشست خبری خود پیش از بازی فردا شب مقابل سلتیک در هفته دوم مرحله گروهی لیگ قهرمانان اذعان کرده مشتاق بازی مقابل این تیم در ورزشگاه سلتیک پارک است. سرمربی […]

سرمربی منچستر سیتی ابراز امیدواری کرده ستاره بلژیکی این تا سه هفته دیگر به میادین بازگردد.

سایت تیفوسی به گزارش وبسایت نود، پپ گواردیولا در نشست خبری خود پیش از بازی فردا شب مقابل سلتیک در هفته دوم مرحله گروهی لیگ قهرمانان اذعان کرده مشتاق بازی مقابل این تیم در ورزشگاه سلتیک پارک است.

سرمربی اسپانیایی سیتی همچنین عنوان کرده کوین دی بروین تا حداکثر ۲۰ روز دیگر به میادین باز می گردد.

گواردیولا به نقل از وبسایت رسمی باشگاه منچستر سیتی در نشست خبری خود به خبرنگاران گفت:

مصدومیت دی بروین چندان جدی نیست و تا ۱۵ یا ۲۰ روز دیگر به میادین باز می گردد. کمپانی هم تا دو یا سه هفته دیگر مشکلش برطرف می شود. کوین و کمپانی پیش دکتر کوگات در بارسلونا رفتند چون او بهترین دکتر دنیا است و ما به او اعتماد داریم.

بازی فردا شب نخستین حضور من در گلاسکو و دیدار مقابل سلتیک است. همه با من درباره جو ورزشگاه صحبت می کنند. مشتاق فرا رسیدن این بازی هستم. می دانم سلتیک چقدر در خانه قدرتمند است. با بازیکنان قدیمی تیم صحبت کردم و آن ها گفتند اینجا محیط خاصی است.

ما فصل را خوب شروع کردیم و فردا فرصت بزرگی برای برداشتن یک قدم به جلو داریم. در گروه دشواری قرار گرفتیم. از عملکرد تیم مقابل گلادباخ خیلی خوشحالم اما آن تنها یک بازی بود.

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت