پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 22810 7 مهر 1395 ساعت [ 17:57 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

گزارش تمرین پرسپولیس ، گولچ ناپدید شده است

تمرین عصر امروز پرسپولیس باز هم در غیاب بازیکن خبرساز این تیم برگزار شد. سایت تیفوسی به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، تمرین عصر امروز پرسپولیس از ساعت 16 در ورزشگاه شهید کاظمی برگزار شد و شاگردان برانکو ترکیبی از تمرینات بدنسازی و کار با توپ را در این تمرین پشت‌سر گذاشتند. * آنتونی گولچ […]

تمرین عصر امروز پرسپولیس باز هم در غیاب بازیکن خبرساز این تیم برگزار شد.

سایت تیفوسی به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، تمرین عصر امروز پرسپولیس از ساعت 16 در ورزشگاه شهید کاظمی برگزار شد و شاگردان برانکو ترکیبی از تمرینات بدنسازی و کار با توپ را در این تمرین پشت‌سر گذاشتند.

* آنتونی گولچ همانند روز‌های قبل در تمرین حضور نداشت تا شایعات در مورد اختلاف او با مسئولان باشگاه پرسپولیس بر سر مسائل مالی قوت بگیرد.

* پانسکی مدافع اوکراینی سرخپوشان به دلیل مصدومیت فقط کار با وزنه انجام داد.

* در طول تمرین کریم باقری با شوخی‌هایش با بازیکنان جو دوستانه‌ای را بوجود آورده بود.

* محمود خوردبین در جریان تمرین جلسه‌ای کوتاه با برانکو برگزار کرد.

* بخش اصلی تمرین بازی درون تیمی بود که برانکو هر بازیکنی را که اشتباهات فردی زیادی داشت برای تنبیه دقایقی از بازی بیرون می‌آورد. امید عالیشاه یکی از این نفرات بود.

* تمرین فردای پرسپولیس ساعت 11 در زمین شماره 2 و پشت درهای بسته برگزار خواهد شد. شاگردان برانکو قرار است بعد از صرف ناهار و استراحتی کوتاه راهی فرودگاه شوند تا به شیراز سفر کنند. شاگردان برانکو ساعت 15 روز جمعه در چارچوب مسابقات جام حذفی در ورزشگاه حافظیه میهمان قشقایی شیراز خواهد بود

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت