پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 22816 7 مهر 1395 ساعت [ 23:49 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

رونالدو: رئال مادرید می تواند مجدداً قهرمان اروپا شود

 هیچ کمبود انگیزه ای در کریستیانو رونالدو دیده نمی شود و این بازیکن ۳۱ ساله معتقد است که رئال مادرید به اولین باشگاهی تبدیل خواهد شد که موفق به دفاع از عنوان قهرمانی خود می شود. سایت تیفوسی به گزارش وب سایت رسمی برنامه نود، بحث های زیاد در مورد روحیه ستاره پرتغالی در روز […]

 هیچ کمبود انگیزه ای در کریستیانو رونالدو دیده نمی شود و این بازیکن ۳۱ ساله معتقد است که رئال مادرید به اولین باشگاهی تبدیل خواهد شد که موفق به دفاع از عنوان قهرمانی خود می شود.

سایت تیفوسی به گزارش وب سایت رسمی برنامه نود، بحث های زیاد در مورد روحیه ستاره پرتغالی در روز های اخیر به وجود آمده بود اما وی با خوشحالی بعد از گل خود مقابل دورتموند که با زیدان سهیم شد، به تمام این صحبت ها پایان داد. وی در مصاحبه با World Soccer گفت:

ما تیم خوبی داریم، و مربی خوبی هم داریم. از تجربه سال گذشته سود می بریم. می دانیم که این تورنمنتی بسیار سخت است، و کمی نیاز به شانس داریم اما به دنبال انجام این کار هستیم. این چالش خوبی است. برای رئال مادرید، به عنوان یک تیم، دفاع از عنوان قهرمانی ممکن است. نسبت به فتح مجدد این عنوان خوشبین هستم.

رونالدو با بررسی فصل گذشته که فاتح دو عنوان قهرمانی مهم شد، گفت:

احتمالاً از لحاظ فتح عناوین قهرمانی، می توانم بگویم بله. از اولین روزی که فوتبال را آغاز کردم، هر سال شگفت انگیز بوده است اما امسال خاص تر بود. عنوانی را برای اولین بار فتح کردم، و همیشه وقتی چیزی را برای اولین بار به دست می آورید، ویژه است. من سه بار فاتح لیگ قهرمانان اروپا شده ام، اما رؤیای من فتح عنوانی همراه با پرتغال بود و موفق شدم. ما برای اولین بار قهرمان شدیم و احساس کاملاً متفاوتی داشتم. بسیار احساسی بودم.

جام جهانی؟ البته که ممکن است. در فوتبال هر چیزی امکان دارد. این کار سختی خواهد بود، چرا که در حال حاضر برای صعود به جام جهانی تحت فشار هستیم.

وی در مورد احتمال مربیگری خود در آینده نیز گفت:

این چیزی نیست که خیلی به آن فکر کنم. اگر در حال حاضر از من می پرسید، می گویم که نمی خواهم مربی فوتبال شوم. این خیلی پیچیده است. در حال حاضر فقط می خواهم روی فوتبال تمرکز کنم، و شور و شوق آن را دارم، و عاشق این کار هستم. اما در آینده، هیچکس نمی داند، شاید ۵، ۶ یا ۱۰ سال بعد، تغییر عقیده دهم و در آن صورت مربی شگفت انگیزی خواهم شد!

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت