خانه / اخبار فوتبال ایران / لیگ برتر ایران / اخبار پرسپولیس / به یاد کاپیتان هادی نوروزی : 24 ابدی فوتبال ایران
hadii

به یاد کاپیتان هادی نوروزی : 24 ابدی فوتبال ایران

امیر لقمان – سایت تیفوسی : چه قدر زود به 9 مهر رسیدیم !!!

فردا اولین سالروز درگذشت ناباورانه کاپیتان هادی نوروزی است . بازیکن با اخلاق فوتبال کشورمان که پارسال 8 مهر به منزل رفت و با خانواده شب رو سر کرد و اما نتونست طلوع افتاب 9 مهر رو ببیند !!

هادی نوروزی که با رفتنش یک خانواده ، یک تیم ، یک جامعه فوتبالی رو به شوک فرو برد …..

یک سال از رفتن هادی گذشته ، هانی یک سال بزرگ تر شده و یک سال هست که سایه سنگین مرد خانواده بودن رو حتی غیر غیر مستقیم لمس کرده ..

یک سال از رفتن کایپتان گذشت ، فوتبال ما ولی هنوز همان گونه هست و نه از نظر فنی رشد کردیم و نه افتخار خاصی به فوتبالمون اضافه شده و نه کار ویژه خاصی کردیم و همچنان خبر پر کشیدن هادی و مهرداد و همایون خان مهم ترین اتفاقات یک سال گذشته فوتبال ما بوده …

از نظر اخلاقی هم که بدتر از قبل شدیم … دلال ها همچنان فوتبال رو احاظه کرده اند و ابعاد فساد مالی و رانت ها در فوتبال روز به روز گوشه ای جدید ازشون پیدا میشود ..

از بلیط فروشی گرفته تا سامانه هواداری و اسپانسرها و پول قرار داد ها و ….

یک سال گذشت و فوتبال دست اوردی نداشت …  کاش نمی رفتی و تنها اتفاق مهم یک سال گذشته فوتبالمون نبودی

کاش بودی و هنوز برای هانی قصه می خوندی ….

کاش بودی تا به بازیکنان تازه وارد نشون می دادی با وجود سابقه بیشتر و کاپیتان بودن بدون چشم داشت مالی نفر اول میری قرارداد می بندی …نه اینکه از شب اخرین باز یبه فکر سفر به کشورهای همسایه برای بازی در تیم دیگر باشی یا بخوای  صفر بیشتر به قراردادت اضافه کنی …

به هر صورت مثل برق و باد یک سال گذشت و فوتبال ما هیچ تغییری نکرد ولی خانواده نوروزی یک سال سخت رو بدون پدر بدون مرد خانواده سپری کرد !!

روحت شاد و یادت گرامی باد کاپیتان ….

hadi norouzi dead

امیر لقمان 8 مهر 95

درباره admin

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *