خانه / اخبار فوتبال ایران / جدایی دژاگه از العربی قطعی شد

جدایی دژاگه از العربی قطعی شد

باشگاه العربی ترجیح داد که با وجود غیبت طولانی مدت مهاجم برزیلی خود او را نگه دارد و به این ترتیب جدایی دژاگه از این تیم قطری قطعی شده است.

سایت تیفوسی به گزارش ایسنا و به نقل از الرای، با وجود این که خبرهایی درباره احتمال قرار دادن نام اشکان دژاگه به جای پائولینیو، مهاجم برزیلی العربی به گوش می رسید، اما باشگاه العربی قطر ترجیح داد که این بازیکن برزیلی را با وجود آسیب دیدگی حفظ کند تا دژاگه دیگر جایی در این تیم نداشته باشد.
در جلسه ای که باشگاه العربی با حضور رئیس باشگاه، مدیر بخش فوتبال و سرمربی جدید برگزار کرد به این توافق رسیدند که پائولینیو را حفظ کنند.
سرمربی العربی در  این جلسه اصرار داشت که یک  مهاجم جدید را جذب کنند اما با توجه به این تنها یک روز تا پایان فصل جابه جایی تابستانی باقی مانده است عملا جذب بازیکن جدید منتفی شد و به همین خاطر مدیران این باشگاه تصمیم گرفتند که با وجود غیبت طولانی مدت مهاجم برزیلی خود او را حفظ کنند.
وضعیت دژاگه در هاله ای از ابهام قرار دارد. ستاره تیم ملی فوتبال ایران یک سال دیگر با العربی قرارداد دارد و معلوم نیست که او در این یک  روز باقیمانده تا فصل جابجایی تابستانی چه تصمیمی خواهد گرفت.
خبرهایی درباره علاقه پرسپولیس به جذب دژاگه به گوش می رسد. باشگاه العربی هم پیش از این اعلام کرد که دژاگه از یک تیم چینی پیشنهاد دارد و باید دید در نهایت تکلیف این بازیکن تاثیر گذار چه خواهد شد.

درباره admin

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *